Parimad õppurid

Tublid õppurid 2019/2020 õppeaastal

C. R.  Jakobsoni nim Torma Põhikoolis õppisid 2019/2020 õppeaastal ainult hindele “5”

I klass – Armi Erikson, Kaisa-Liis Kalm, Karel Koch, Reena Kalm, Reemet Laul, Lenar Liblik, Liisi Olgo, Laura Pärna, Laura-Liisa Võsokovski, Vidrik Väits;

II klass – Janika Lorenz, Eliise Kattel, Arabella Palu, Andra Sihver, Roosi Säälik, Kliment Švets;

III klass – Annaliisa Kohala, Ketlin Kõre, Mia-Lore Pärlin;

IV klass – Triin Krüüts, Greete Põder, Annamai Sepper;

V klass – Lenna Mägi, Kerttu Põder, Triin Urvik;

VI klass – Liisi Orumaa;

VII klass – Kaisa Kõre;

VIII klass – Liisi Lindsalu, Kaisa Neimann, Egle Vaganova;

IX klass – Marili Aru, Anne-Liis Sazonov, Cätryn Carolina Viitak.

Tublid õppurid 2018/2019 õppeaastal

C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikoolis õppisid 2018/2019 õppeaastal ainult hindele „5”:

I klass             – Roosi Säälik, Eliise Kattel, Johanna Sepper, Arabella Palu, Kliment Švets, Andra Sihver, Janika Lorenz;

II klass            – Ketlin Kõre, Mia-Lore Pärlin, Johanna Pärna;

III klass           – Greete Põder;

IV klass           – Lenna Mägi, Kerttu Põder, Triin Urvik;

VI klass          – Inga Juvanen, Kaisa Kõre;

VII klass         – Liisi Lindsalu; Egle Vaganova;

VIII klass       – Marili Aru, Cätryn Carolina Viitak, Kaarel Välb;

IX klass          – Hedy-Liis Klaos, Helar Pärna, Anette Välb.

Hinnetele „4” ja „5” õpppisid:

I klass             – Kadri Häälme, Risto Schasmin, Alexander Kurris, Hermann Tutt, Anett Sarapuu, Oliver Raud;

II klass            – Mirtel Jõgi, Annaliisa Kohala;

III klass           – Mikk Allika, Aleksander Akinin, Sten-Timmu Kattel, Sädeli Laurikainen, Emilia Pank, Annamai Sepper, Ken-Martti Viitak, Sander Žolobov;

V klass                        – Tormis Koppa, Alo Lauringson, Liisi Orumaa, Kristeli Paju. Robin Pootsik, Maksim Vjalov;

VI klass           – Eerik Laurikainen, Magnar Luha, Joosep Sepper, Timo Vare;

VII klass         – Karol Kattel, Renar Mägi, Kaisa Neimann, Sirli Pärn, Egel-Emilie Tooming;

VIII klass       – Andreas Aru, Eva-Liisa Enumäe, Kardo Sild, Ragnar Lehtsalu;

IX klass          – Tõnis Käär, Liis Urvik.

Tublid õppurid 17/18 õppeaastal

C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikoolis õppisid 2017/2018 õppeaastal ainult hindele “5”

I klass – Mirtel Jõgi, Annaliisa Kohala, Ketlin Kõre, Mia-Lore Pärlin, Johanna Pärna;

II klass – Greete Põder, Annamai Sepper, Ken-Martti Viitak;

III klass – Kerttu Põder, Triin Urvik;

IV klass – Tormis Koppa, Liisi Orumaa, Kristeli Paju; Maksim Vjalov;

V klass – Inga Juvanen, Kaisa Kõre, Eerik Laurikainen;

VI klass – Liisi Lindsalu, Kaisa Neimann, Egle Vaganova;

VII klass – Marili Aru, Cätryn Carolina Viitak, Kaarel Välb;

VIII klass – Hedy-Liis Klaos, Helar Pärna, Anette Välb;

IX klass – Teele Olgo.