Esilehepostitus

Kooli juubel

🎈🎂🥳C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikooli 335. aastapäeva tähistamine vilistlaste kokkutulekuga toimub 18. märtsil 2023. Ajakava täpsustamisel.

Parim Jõgevamaa noorte võistkond 2022

27.01.2023 Lustivere rahvamajas toimunud sportlaste ja terviseedendajate tänuõhtul valiti Jõgevamaa 2022. aasta parimaks noortevõistkonnaks Jõgeva Valla Spordikooli U-12 tüdrukute võrkpallivõistkond koosseisus: Arabella Palu, Eliise Kattel, Johanna Sepper, Keiri Järvelt, Kaisa-Liis… Loe edasi »

Torma kooli heategu

❤20. detsembril pakkusid 3. klassi tüdrukud jõulurõõmu Jõgeva valla Hoolekandekeskuse Torma Valitsejamaja elanikele. Tantsiti, lauldi ja jagati õpilaste valmistatud kaarte.

5. klass Talvekülas

❄15. detsembril külastas 5. klass Torma Talveküla. Saadi palju uusi teadmisi päkapiku igapäevaelust. Piiluti Jõuluvana varaaita, paitati loomi ja kallistati Olafiga. Õpiti leiva küpsetamist, meisterdati päkapikke ja kohtuti Jõuluvanaga.🎅