1. KLASSI ASTUJALE
SÕPRUSKOOL
LEADER ÜHISPROJEKT TORMA JA VOORE KOOLIS

KÜLAS EESTI SPORDIMUUSEUM

21.01.2016 külastasid kooli Eesti Spordimuuseumi esindajad.

Fotod: kooli fotokogu

Pärast Spordimuuseumi tutvustamist toimus viktoriin spordi valdkonnast, olümpiamängudest...

Iga klass pani välja vähemalt ühe 5-liikmelise võistkonna. Võistkonnad olid jaotatud kahte gruppi: 1.-4. klass ja 5.-9.klass.

Mis küsimused on..

...ja kuidas neile vastatakse?

Nooremas astmes võitja - 4. klass: vasakult Kaisa Neimann, Egel-Emilie Tooming, Renar Mägi, Egle Vaganova, Raili KÄngsepp.

Vanemas astmes võitja - 7. klass: vasakult Kris Urvik, Tõnu Jõessar, Christofer-Rene sepp, Hanna Sass, Teele Olgo.

Tänud külalistele