ÜLDINFO // ÕPPETÖÖ // KONTAKT // AJALUGU // DOKUMENDID // KOOLIPERE // LINNUTAJA HOONE (lasteaed) // HUVITEGEVUS // HOOLEKOGU // ÕPILASESINDUS // PILDID // ÜRITUSED // ÕNNITLEME // COMENIUS // NÄDALA MENÜÜ // TERVISEEDENDUS // SPORT // LINGID // ARHIIV // OSALE KONKURSIL // JÄRELVALVE //

TÖÖPAKKUMINE
1. SEPTEMBER 2017
1. SEPTEMBRIST 2017 ALUSTAVAD KOOLITEED
LÕPUAKTUS 2017
KINGITUS KODUKANDI LASTELE
ÜRITUSED 2017
TORMA KOOLI PÄEV
V.MÕTTE VÕRKPALLITURNIIR
JÕULUPIDU
PARIMAD LIIKUJAD
LIIKUMISNÄDAL 2016
HARIDUSASUTUSTE ÜMBERKORRALDAMINE
1. SEPTEMBER 16
ÜRITUSED 2016
JAKOBSONI KÕNEVÕISTLUS
STUUDIUMI e-päevik
KOOLIVORM
KANNA HELKURIT!
TORMA IV KOOLIOLÜMPIAMÄNGUD
LÕPUAKTUS
ÕPILASLIIN 16-17
KIK-i PROJEKT 2015/16
LÕPUAKTUS 2016
SÕPRUSKOOL
LEADER ÜHISPROJEKT TORMA JA VOORE KOOLIS
INFO LAPSEVANEMATELE
VÄHEMPAKKUMINE TÖÖTLEMATA


ÜRITUSED 2016

JAANUAR 2016
20.01.16 J.Poska viktoriin
21.01.16 Spordimuuseum tuleb külla
22.-23.16 B.Alveri luulepäevad Jõgeval (OFF)
23.01.16 Keemiaolümpiaad Jõgeval
28. 01.16 Tähelepanu, start II etapp Tormas
29.-31.01.16 OFF Teenifestil
29.01.16 Emakeeleolümpiaad Jõgeval
30.01.16 Matemaatikaolümpiaad Jõgeval
VEEBRUAR 2016
02.02.16 Lähte ÜG oma kooli tutvustamas
03.02.16 8.-9. kl teatris (Ugala)
03.02.16 MINI T võrkpall Tormas
05.02.16 2.-3. kl rahvastepall Põltsamaal
06.02.16 Bioloogiaolümpiaad Jõgeval
8.-11.02.16 Sõbranädal
12.02.16 Õpetajate koolitus
13.02.16 Ajaloo-olümpiaad Jõgeval
15.02.16 3x3 Sportlandi korvpallivõistlused Tormas
17.02.16 4. klassi klassiõhtu
17.02.16 Suusabuss koolis
22.02.16 Võrkpalli Kooliliiga Tormas
22.02.16 Suusatamise noorte MV Kuningamäel
23.02.16 Vabariigi aastapäeva aktus
25.02.16 Jõgevamaa G kooli tutvustamas
25.02.16 2. klassi klassiõhtu
MÄRTS 2016
01.03.16 Tartu Linnamuuseum tuleb klassiruumi
02.03.16 Hoolekogu koosolek kell 17.00
04.03.16 9. klassile sisseastumise vestluse simulatsioon (Rajaleidja)
09.03.16 Noorte ujumise MV kuremaal
10.03.16 7. klasside saksa keele päev Jõgeval
10.03.16 Kooliliiga võrkpall T Jõhvis
11.03.16 Maakonna näitemängupäev Palamusel (OFF)
11.03.16 Muusikaolümpiaad Jõgeval
12.03.16 XV Vilma Mõtte mälestusturniir võrkpallis
16.03.16 U16 T võrkpall Mustvees
15.-16.03.16 Vabariiklik 6.-9.kl P korvpall Abjas
18.03.16 TORMA KOOLI PÄEV   (Esineb perek KIRSS)
22.03.16 Külas Rakke G esindajad
28.03.16 Külas Peep Arold
29.03.16 Põltsamaa puhkpilliorkester Torma Rahvamajas
29.03.16 8. klassile töötuba
30.03.16 U-14 T võrkpall Tormas
31.03.16 Etendus "Nähtamatu poiss"
31.03.16 Tähelepanu,start poolfinaal Paides
APRILL 2016
04.04.16 1.-3. klassid Kurgjal
04.04.16 6.-9. kl Kuldvillak
06.04.16 MINI T võrk Rakveres
08.04.16 9. Jakobsoni kõnevõistlus
11.04.16 KEAT koolitus koolis + 2. ja 3.kl päästealane koolitus
11.04.16 IX kl  uuring  - "Lasteaiast kooli"
12.04.16 1. klass Mustvee Päästekomandos
13.04.16 1.-2. kl Tartu Loodusmuuseumis - "Putukad"
13.04.16 6. kl vene keele päev Laiusel
15.04.16 Kurgja C.R.Jakobsoni 175.a pühendatud looduskaitse ja Soomaa konverents
14.04.16 Klasside pildistamine
14.04.16 Saksa keele olümpiaad Jõgeval
15.-16.04.16 Laululaager Sadalas
18.04.16 Saksa keele päev (1 t) - loovtöö
22.04.16 Jõgevamaa MV P korvpallis
23.04.16 Valla laulupäev Sadalas
25.04.16 Spordiviktoriin (KOM raames)
26.04.16 8.kl loovtööde esitamine
26.04.16 Jüriööjooks kell 20.00
27.04.16 Kunstiõpetuse tunnis KOM meenete valmistamine (E.Aasaga)
28.04.16 Kõnnu ausamba koristamine (7.- 8. kl)
29.04.16 Inimeseõpetuse olümpiaad Palamusel
MAI 2016
02.05.16 Spordilaulude ja -luuletuste võistlus (KOM raames)
03.-05.05.16 8. klassi loovtööde kaitsmine
04.05.16 "Tähelepanu, start" finaal Pärnus
06.05.16 Kevadkross Kuremaal
09.05.16 eesti keele proovieksam
11.05.16 6. kl eesti keele tasemetöö
11.05.16 5. kl inglise keele tasemetöö
11.05.16 3. kl eesti keele tasemetöö
11.05.16 9. kl matemaatika proovieksam
12.05.16 4. kl eesti keele tasemetöö
12.05.16 6. klassi matem tasemetöö
13.-14.05.16 8. ja 9. kl Kurgjal
16.05.16 Mudellennukid kell 13.30
17.05.16 7. kl inimeseõpetuse tasemetöö/ matem tasemetöö
17.05.16 3. kl matem tasemetöö
17.-18.05.16 Jõgevamaa noorte kergejõustiku MV Jõgeval
18.05.16 6. kl kolmas aine riiklikule valimile tasemetöö
18.05.16 Uus esimene klass koolimaja külastamas
18.05.16 Kevadpidu kell 18.00 kooli saalis
19.05.16 3.-4. kl õppeprogramm Taevaskojas
19.-20.05.16 6. kl õppeprogramm Endla rabas
20.05.16 Valla laste kevadjooks (lasteaed,Torma ja Sadala kool)
25.05.16 9. klassi viimase koolikella päev
26.05.16 7. kl ekskursioonil (Imavere, Paide)
27.05.16 Torma IV Kooliolümpiamängud
30.05.16 1. ja 2. kl Sagadis
30.-31.05.16 KEAT Udu talus
JUUNI 2016
01.06.16 5. kl Alutagusel
01.06.16 eesti keele lõpueksam (kirjalik)
03.06.16 1.-8.kl lõpuaktus
08.06.16 matemaatika lõpueksam (kirjalik)
13.06.16 valikaine lõpueksam
18.06.16

Põhikooli lõpuaktus kell 16.00

AUGUST 2016
25.08.16 Õppenõukogu

September 2016
01.09.16 Tarkusepäev
04.09.16 VII klass Torma Raamatukogus
05.09.16 Õppenõukogu
12.-16.09.16 Liikumisnädal
12.09.16 Maastikumäng , lõbusad teatevõistlused- Liikumisnädala raames
13.09.16 kepikond, jalgrattamatk - liikumisnädala raames, PP rühm matkal
14.09.16 Kergejõustiku 4--võistlus
15.09.16 9.kl Torma ettevõtetes - jalgsi
15.09.16 6. kl Lilastveres topiseid vaatamas - jalgrattamatk
15.09.16 7. kl kaliteenika õppetreening kooli juures
15.09.16 5. kl jalgsimatk Tormas
16.09.16 Spordipäev
20.09.16 Külas Tartu Linnamuuseum
21.09.16 Sügiskross Kuremaal
26.09.16 8. ja 9. klassile Rajaleidja karjääriloeng
28.09.16 Kohtumine lastekirjanik Ilmar Tomuskiga
28.09.16 I klass Palamusel
30.09.16 Projektikoolituse sissejuhatus (5.-6. kl ja 7.-8.kl).
Oktoober 2016
05.10.16 Õpetajate päev
06.10.16 teater Sadalas "Kolm suurt soovi" 1.-4. kl
06.10.16 6. klassi klassiõhtu
7.-8.10.16 Soome sõpruskooli külastus seoses kooli 110.aastapäevaga
13.10.16 Projektikoolitus Mäng "Looming"
17.10.16 3. klassi lastevanemate koosolek
18.10.16 8.-9.klassile karjäärinõustaja
18.10.16 Sõpruskohtumine võrkpallis T
19.10.16 Autahvli pildistamine
19.10.16 5. klassi klassiõhtu
19.10.16

2. klassi klassiõhtu

20.10.16 4.-5. kl T+P rahvastepall Tormas
22. - 30.10.16 VAHEAEG
31.10.-01.11.16 7.kl A. Jakobsoni hauda korrastamas ja peale seda klassiõhtu ööbimisega koolimajas
November 2016
03.11.16 Osaluskohvik Põltsamaal
04.-05.11.16 Noorkotkaste ja Kodutütarde laager
11.11.16 Mudilaskooride õppepäev Jõgeval
15.11.16 Õpilasfirma koolitus
17.11.16 6.-9.kl Tallinnas kinos ja muuseumis
22.11.16 4.-5. kl rahvastepall Viljandis
23.11.16 6.-9.-kl Tartus teatris
23.11.16 Karneval
24.11.16 T võrk Rakveres - Eesti MV I etapp
25.11.16 "Tähelepanu, start" I etapp Põltsamaal
28.11.16 I advent
28.11.16 9. kl Rajaleidja testimine
Detsember 2016
01.12.16 Tähelapanu, start II etapp Tabiveres
01.12.16 U-14 T Tallinnas (võrkpall)
01.12.16 Projektikoolitus - Minifirma
03.12.16 3. kl Vanemuises teatris "Lumekuninganna"
06.12.16 II advent.  Soome 99. aastapäev
07.12.16 4. kl lastevanemate koosolek + piparkookide küpsetamine
08.12.16 8.-9 kl ettevõtetes: Põltsamaa Felix ja Jõgeva Softcom
09.12.16 4-5-liste vaba päev
12.12.16 1.,2. 4. ja 5. kl Rakveres Jõuluetendus
13.12.16 9. kl - Rajaleidja - Motivatsioonikirja kirjutamine
15.12.16 2. kl ja 5. kl piparkooke küpsetamas
16.12.16 6. kl külas lapsevanem T. Roondik
19.12.16 3. kl piparkooke küpsetamas
20.12.16 8.-9. kl piparkooke küpsetamas
21.12.16 6. kl E. Aasa juures savikausse tegemas
22.12.16 Jõulupidu kell 13.00 Rahvamajas