ÜLDINFO // ÕPPETÖÖ // KONTAKT // AJALUGU // DOKUMENDID // KOOLIPERE // LINNUTAJA HOONE (lasteaed) // HUVITEGEVUS // HOOLEKOGU // ÕPILASESINDUS // PILDID // ÜRITUSED // ÕNNITLEME // COMENIUS // NÄDALA MENÜÜ // TERVISEEDENDUS // SPORT // LINGID // ARHIIV // OSALE KONKURSIL // JÄRELVALVE //

ÜRITUSED 2015
LIIKUMISNÄDAL 2015
ÜRITUSED 2014
ÜLDTÖÖPLAAN 2014/15
ÜRITUSED 2013
PARIMAD ÕPPURID 2013/14
OLÜMPIAADIDE,VIKTORIINIDE PARIMAD 2013/14
ÜRITUSED 2011
KOOLILEHT
PILDID
ÜRITUSED 2012
RINGIDE TEGEVUS 2013/14
RINGIDE TEGEVUS 2012/2013
EUROOPA TEGI TORMAS KOOLI
EUROOPA LIIDU POOLT TOETATD TÄIENDKOOLITUSE BLOGI
FOTO-JA VIDEOKONKURSS
TRIMESTRID 2014/15
2014-15 ÕPPEAASTA EESMÄRGID
KOOLIVAHEAJAD 2014/15
OLÜMPIAADIDE/VIKTORIINIDE/KONKURSSIDE PARIMAD 2014/15
JÄRELEAITAMINE 2014/15
TASEMETÖÖD JA LÕPUEKSAMID 2014/15
PARIMAD EMAKEELE TUNDJAD 14/15
2014/15 Õ-A PARIMAD ÕPPURID
ÕUESÕPPEPÄEVAD 4.-5.09.14
COMENIUS


ÜRITUSED 2014

 

JAANUAR 2014

14.01.14 5.,- 6.klass Tartus teatris 
17.01.14 9. klassis külalisõpetajad ühiskonnaõpetuse tunnis "Vaimse tervise teadlikkus. TÜ üliõpilased Karmen Vool, Terli Toms, Kadri Eerik, Andres Riimets
18.01.14 Emakeeleolümpiaad piirkondlik voor Jõgeval
20.01.14 Külas endine tippkorvpallur Vallo Allingu
25.01.14 Matemaatikaolümpiaad Jõgeval
27.01.14 "Flamenco" kontsert Torma Rahvamajas
31.01.14 "Tähelepanu, Start!" Tormas
VEEBRUAR
03.02.14 Eesti haldusjaotus läbi aegade - stend
07.02.14 Rahatarkuse päev 9. klassis - SEB esindaja
07.02.14 5. kl klassiõhtu
10.02.14 4. kl klassiõhtu
10.-14.02.14 Sõbranädal koolis
12.02.14 Jõgevamaa korvpall 3+3 Tormas
13.02.14 MINI võrkpall P ja T Tormas
15.02.14 Ajalooolümpiaad Jõgeval
16.02.14 Torma valla talispordipäev
17.02.14 2.-3.kl rahvastepallivõistlused Tormas
17.02.14 4.-7.kl Ugala teatris "Arabella" etendusel
18.02.14 1.-3. klass Tartus teatris
21.02.14 Vabariigi aastapäeva aktus kell 11.30
26.02.14 Maakonna noorte MV uisutamises
27.02.14 Mudilaskoori laulupeo I eelproov Jõgeval
MÄRTS
01.03.14 Füüsikaolümpiaad Põltsamaal
01.03.14 Vilma Mõtte mälestusturniir võrkpallis
03.03.14 Võrkpall - Kooliliiga Mustvees
04.03.14 Hoolekogu koosolek kell 17.00
05.03.14 Saksa keele päev Jõgeval (6.kl)
05.03.14 Korvpall 6.- 9. kl Simunas
05.03.14 Riigikogulased koolis
06.03.14 Hanna ja Kadi loovtöö raames 6.kl matemaatika tunnis
07.03.14 5,.6-klasside ühine klassiõhtu
07.03.14 II-III klasside rahvastepall Viljandis (finaal)
11.03.14 "Tähelepanu,start" Põltsamaal
12.03.14 Emakeelepäev Jõgeval
14.03.14 Kooli 326. aastapäeva aktus
25.03.14 Klassipiltide tegemine  (Pildikompanii)
26.03.14 Teater "Ennemuistsed jutud" Torma Rahvamajas kell 12.30
26.03.14 Loovtööde kaitsmine 9. kl
27.03.14 Känguru võistlus
28.03.14 Lähte Gümnaasium 9. kl ühiskonnaõpetuse tunnis kooli tutvustamas
APRILL
03.04.14 "Tähelepanu,start" poolfinaal Viljandis
03.04.14 I ja II klass lasteaias näitemängu vaatamas
04.04.14 Sadala ja Torma koolide mudilaskooride ühislaulmine
04.04.14 CP korvpall Tormas
08.04.14 Mudilaskooride II laulupeo eelproov Jõgeval
09.04.14 I - III klass Peipsi toas õppepäeval 
09.04.14 MINI korvpall Tormas
10.04.14 IV klass Peipsi toas õppepäeval
11.04.14 Jakobsoni kõnevõistlus kell 12.00
11.04.14 IX klassiga kohtub Jõgevamaa Gümnaasiumi direktor 10.20
14.04.14 BP korvpall Tormas
15.04.14 Hariduse ümarlaud Sadala PK-s kell 15.00
15.04.14 4.-6.kl T ja P võrkpall Rakveres
16.-17.04.14 Vabariiklik põhikoolide korvpalli finaal Uulus
17.04.14 Päästeameti koolitus "Tean tulest"
22.04.14 Koolitus "Pommiohutus"
22.04.14 Lastevanemate üldkoosolek kell 18.00 kooli saalis
23.04.14 Võõrkeeltepäev (nädal)
23.04.14 Konverents "100 aastat Kurgja-Linnutaja talu" Kurgjal
23.04.14 Jüriööjooks
24.04.14 Inimeseõpetuse olümpiaad
25.04.14 Koolitus "Matkatarkused"
30.04.14 "Teeme ära" koristuspäev
MAI
07.05.14 Kevadkross
07.05.14 Kevadluuletuste konkurss I - IV klass
07.05.14 Kohtumine Imbi Pajuga kell 15.15 kooli saalis
08.05.14 Teatejooks Jõgeval
13.05.14 Eesti keele  tasemetöö 6. klass
14.05.14 Eesti keele tasemetöö 3. klass
14.05.14 9. klassi eesti keele proovieksam
14.05.14 Kevadkontsert kell 18.00
15.05.14 Matemaatika tasemetöö  6. klass
  15.-16.05.14    VIII-IX klasside ekskursioon Kurgja,Soomaa, Viljandi
16.05.14 IV klass ekskursioonil Rakveres
19.05.14 8. kl õpilastel loovtööde kaitsmine
20.05.14 Matemaatika tasemetöö 3. klass
20.05.14 Uus I klass kooliga tutvumas
21.05.14 Muu õppeaine tasemetöö 6. klass
21.05.14 Hariduse- ja noorsootöö valdkonna avalik  koosolek kell 16.00
20.-21,.05.14 Kergejõustiku MV-d noortele Jõgeval
23.05.14 ke 8.30 II-V kl poiste korvpallivõistlus (8.kl õpilase M.Kutšerovi loovtöö)
23.05.14

TUTIPIDU

26.05.14 Spordipäev Sadala ja Torma koolid
27.05.14 1.-3. kl ekskursioonil
28.05.14 4. kl klassiõhtu
28.05.-29.05.14 6. kl ekskursioonil
30.05.14 Torma valla laste jooksuvõistlus
30.05.14 5.- 6. kl Torma kirikus
31.05.14 Jõgevamaa laulu- ja tantsupidu

JUUNI

02.06.14 lõpueksam - eesti keel ja kirjandus (kirjalik)
02.-04.06.14 KEAT-i laager Kuremaal
03.-04.06.14 V klass ekskursioonil Võrumaal
05.06.14 Kooli lõpuaktus 1.- 8.kl. 8.30
05.06.14 Vallavanema vastuvõtt tublimatele 10.00
06.06.14 lõpueksam  - matemaatika (kirjalik)
06.06.14 VII klass ekskursioonil
11.06.14 lõpueksam - valikaine
12.-13.06.14 Tenniselaager
14.06.14 Lõpuaktus kell 16.00                    
SEPTEMBER
01.09.14 Tarkusepäeva aktus kell 9.00 Torma Rahvamajas
03.09.14 Endiste õpetajate ja vilistlase mälestamine kalmistul
04.09.14 Algklasside õppepäev "Liigu ja käitu ohutult!
04.-05.09.14 Õuesõppe päevad Peipsi ääres 5.-9. klassid
09.09.14 Liiklusloeng I klassile
10.09.14 Jõgevamaa noorte 4-võistlus Jõgeval
17.09.14 Sügiskross Kuremaal
18.09.14 Spordipäev
19.09.14 Vooremaa konverents
22.09.14 Seenenäitus Torma Rahvamajas I-IV klassidele
22.09.-224.09.14 Sügisnäitus
22.09.14 Hoolekogu koosolek 16.00
23.09.14 VII klassi jalgrattamatk "Tere, sügis!"
26.09.14 Vanemuise teatri infopäev ja sõit Tartusse teatrisse 
30.09.14 VII-VIII kl Palamusel õppeekskursioonil
OKTOOBER
01.10.14 Pildistamine (autahvlile)
03.10.14 Õpetajate päev
06.10.14 V klassi klassiõhtu koos vanematega
09.10.14 VI ja VII klass Tartus teatris
13.10.14 Põllumajanadusmuuseumist esineja loeng "Leivast"
14.10.14 I klass Palamusel
17.10.14 IX klass Tartus teatris
27.10.14 Lastevanemate üldkoosolek kell 18.00
NOVEMBER
03.-07.11.14 Poistenädal
04.11.14 Noorsoopolitseinik koolis
06.11.14 Kaitseliidu esindaja koolis
07.11.14 Isad koolis (Teadusbussi tuleetendus)
14.11.14 6.-7. kl Tartus teatris
14.11.14 Vilistlane Liisa Lääne koolis (kell 12.30)
18.11.14 4.-7. kl Tartus Tutanhamoni hauakambri aarete  näitusel
27.11.14 4. kl klassiõhtu koos vanematega (lastevanemate koosolek)
28.11.14 Karneval
DETSEMBER
01.12.14 Advendiaja algus
09.12.14 4. kl metsas
10.12.14 1.-4. kl Viljandis teatris
15-12-14 7. klassi õpilaste ja vanemate koosviibimine
11.12.14 2. kl küpsetab piparkooke
11.12.14 Külas Soome sõpruskooli esindajad
16.12.14 8. kl küpsetab piparkooke
17.12.14 3. kl küpsetab piparkooke
18.12.14 Jõulupidu kell 13.30