ÜLDINFO // ÕPPETÖÖ // KONTAKT // AJALUGU // DOKUMENDID // KOOLIPERE // LINNUTAJA HOONE (lasteaed) // HUVITEGEVUS // HOOLEKOGU // ÕPILASESINDUS // PILDID // ÜRITUSED // ÕNNITLEME // COMENIUS // NÄDALA MENÜÜ // TERVISEEDENDUS // SPORT // LINGID // ARHIIV // OSALE KONKURSIL // JÄRELVALVE //

ÜRITUSED 2015
LIIKUMISNÄDAL 2015
ÜRITUSED 2014
ÜLDTÖÖPLAAN 2014/15
ÜRITUSED 2013
PARIMAD ÕPPURID 2013/14
OLÜMPIAADIDE,VIKTORIINIDE PARIMAD 2013/14
ÜRITUSED 2011
KOOLILEHT
PILDID
ÜRITUSED 2012
RINGIDE TEGEVUS 2013/14
RINGIDE TEGEVUS 2012/2013
EUROOPA TEGI TORMAS KOOLI
EUROOPA LIIDU POOLT TOETATD TÄIENDKOOLITUSE BLOGI
FOTO-JA VIDEOKONKURSS
TRIMESTRID 2014/15
2014-15 ÕPPEAASTA EESMÄRGID
KOOLIVAHEAJAD 2014/15
OLÜMPIAADIDE/VIKTORIINIDE/KONKURSSIDE PARIMAD 2014/15
JÄRELEAITAMINE 2014/15
TASEMETÖÖD JA LÕPUEKSAMID 2014/15
PARIMAD EMAKEELE TUNDJAD 14/15
2014/15 Õ-A PARIMAD ÕPPURID
ÕUESÕPPEPÄEVAD 4.-5.09.14
COMENIUS


2014/15 Õ-A PARIMAD ÕPPURID

 

C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikoolis õppisid 2014/2015 õppeaastal ainult hindele „5”:

I klass             - Izabel Borovkov, Tormis Koppa, Alo Lauringson, Kristeli Paju,                                Maili Patrikats, Juss Poom, Robin Pootsik, Lilian Sild;

II klass           - Inga Juvanen, Kaisa Kõre, Magnar Luha, Eerik Laurikainen,

                          Pilleriin Schasmin, Joosep Sepper, Tauri Traks, Timo Vare;

III klass          - Karl Kattel, Liisi Lindsalu, Kaisa Neimann, Renar Mägi, Sirli                                     Pärn, Egle Vaganova;

IV klass          - Andreas Aru, Marili Aru, Cätryn Carolina Viitak,  Kaarel Välb;

V klass           - Hedy-Liis Klaos, Helar Pärna, Liis Urvik, Anette Välb;

VI klass          - Teele Olgo;

VIII klass       - Reelika Jõuram, Ekke Tõnissoo.

Hindele  „4“ ja „5” õppisid:

I klass             - Hannes Hanst, Vivian Kalm, Timo Krüüts, Helena-Claudia Maasing,                         Liis Reitel, Carl  -  Kristjan Sepp;

II klass           - Kevin Liiv;

III klass          - Karol Kattel, Raili Kängsepp; Raivo Kängsepp,  Markus                                             Lehtjõe, Marite Manglus, Andro  Schasmin, Egel-Emilie Tooming;

IV klass          - Eva-Liisa Enumäe, Rasmus Häälme, Andreas Sass,                                                      Kardo Sild;

V klass           - Tõnis Käär, Kert Pärn, Aveli  Saar;

VI klass          - Hanna Sass, Mari-Liis Siidra, Erki Urvik, Kris Urvik;

VII klass        - Hanna Hanst, Kadi Kask; Breit Pross;

VIII klass       - Ants Jõessar, Kert Kalm, Aare Krüüts, Kerli Pärn, Heleri Pärna, Hedy-                    Liis Raud, Joel Roomet Raud, Agnes Värk.