ÜLDINFO // ÕPPETÖÖ // KONTAKT // AJALUGU // DOKUMENDID // KOOLIPERE // LINNUTAJA HOONE (lasteaed) // HUVITEGEVUS // HOOLEKOGU // ÕPILASESINDUS // PILDID // ÜRITUSED // ÕNNITLEME // COMENIUS // NÄDALA MENÜÜ // TERVISEEDENDUS // SPORT // LINGID // ARHIIV // OSALE KONKURSIL // JÄRELVALVE //

2017/2018 parimaid tulemusi
2016/2017 PARIMAID TULEMUSI
2015/2016 PARIMAID TULEMUSI
2014/2015 PARIMAID TULEMUSI
STAADIONI REKORDID
KOOLI REKORDID
REKORDID LÄBI AEGADE
SPORDIHOONE KASUTAMISE KORD
2013/2014 PARIMAID TULEMUSI
TÄHELAPANU,START POOLFINAAL 2014


2015/2016 PARIMAID TULEMUSI

II koht - Holger Laul - Jõgevamaa noorte 4-võistlus

4. koht - Kaarel Välb - Jõgevamaa noorte 4.-võistlus

III koht - Magnar Luha - Jõgevamaa noorte sügiskross

III koht - Christofer-Rene Sepp - Jõgevamaa noorte sügiskross

5. koht - Henrik Sass - Jõgevamaa noorte sügiskross

I koht - 4.-5. klasside rahvastepall T Jõgeva maakonna suured koolid

III koht - 4.- 5. klasside rahvastepall P Jõgeva maakonna suured koolid

III koht - "Tähelepanu, start" I etapp

I koht  - "Tähelepanu, start"  II etapp

I koht  - "Tähelepanu, start! kahe etapi kokkuvõttes: Izabel Borovkov, Maili Patrikats, Liis Reitel, Vivian Kalm, Robin Pootsik, Maksim Vjalov, Tormis Koppa, Inga Juvanen, Kaisa Kõre, Pilleriin Schasmin, Magnar Luha,Tauri Traks, Kevin Liiv, Karol Kattel, Marite Manglus, Evelin Karu, Renar Mägi, Markus Lehtjõe, Marili Aru, Eva-Liis Enumäe, Cätryn Carolina Viitak, Andreas Aru, Andreas Sass, Ragnar Lehtsalu.

II koht - 1.-3. klassid T rahvastepall

III koht - 1.-3. klassid P rahvastepall

I koht - MINI võrkpalliliiga T

III koht - MINI võrkpalliliiga T

I koht - Sportlandi 3x3 korvpallisarjas Jõgevamaal 4.-5. klassi P

II koht - Sama

I koht - Sportlandi 3x3 korvpallisarjas Jõgevamaal 6.-7. klassi P

III koht - Sama

III koht -Markus Lehtjõe - Jõgevamaa noorte kiiruisutamise meistrivõistlused

4. koht - Holger Laul - Jõgevamaa noorte kiiruisutamise meistrivõistlused

I koht - Võrkpalli Kooliliiga Jõgevamaa turniir

4. koht - Holger Laul - Jõgevamaa noorte suusatamise MV

6. koht - Erki Urvik ja Kris Urvik - Jõgevamaa noorte suusatamise MV

I koht - U-16 T võrkpall maakonnas - Liisi Kostousova, Hanna Hanst, Eva-Liisa Enumäe, Teele Olgo, Marili Aru, Sirli Pärn

II koht - U-16 T võrkpall maakonnas - Liis Urvik, Kaisa Neimann, Evelin Karu, Marite Manglus, Karol Kattel, Egel-Emilie Tooming

 I, II võistkond koos

II koht - EKSL 6.-9. klasside maapõhikoolide korvpalli rahvaliiga turniir - Ekke Tõnissoo, Ants Jõessar, Kert Kalm, Breit Pross, Kris Urvik, Christofer-Rene Sepp, Erki Urvik, Kert Pärn, Holger Laul

II koht - "Tähelepanu, start" poolfinaal - Liis Reitel, Maili Patrikats, Vivian Kalm, Robin Pootsik, Maksim Vjalov, Tormis Koppa, Inga Juvanen, Kaisa Kõre, Pillreiin Schasmin, Magnar Luha, Tauri Traks, Timo Vare, Kaisa Neimann, Marite Manglus, Evelin Karu, Renar Mägi, Markus Lehtjõe, Andreas Sass, Marili Aru, Eva-Liisa Enumäe, Cätryn Carolina Viitak, Andreas Aru, , Kaarel Välb, Andro Schasmin

I koht - U-14 T Jõgevamaa võrkpalliturniir - Liis Urvik, Anette Välb, Evelin Karu, Kaisa Neimann, Marite Manglus

III koht U-14 T Jõgevamaa võrkpalliturniir - Egel-Emilie Tooming, Liisi Kostousova, Liisi Lindsalu, Sirli Pärn, Marili Aru, Eva-Liisa Enumäe, Egle Vaganova

III koht - Sportland 3x3 korvpalliturniir - Kris Urvik, Erki Urvik, Kert Pärn, Christofer-Rene Sepp

I koht - Jõgevamaa noorte MV korvpallis - Kaarel Välb, Andreas Sass, Andreas Aru, Ragnar Lehtsalu, Renar Mägi, Henrik sass (Mini poisid)

I koht - Jõgeva noorte MV korvpallis - Tõnu Jõessar, Ragnar Lehtsalu, Arno Kask, Rasmus Häälme, Renar Mägi, Andreas Sass (C-poisid). Lisaks oli võistkonnas meie endine õpilane Karl Kattel.

II koht - Jõgevamaa noorte MV korvpallis - (C-poisid) -

II koht - Jõgevamaa noorte MV korvpallis - (B-noormehed)

II koht - "Tähelepanu, start" finaal Pärnus -  Liis Reitel, Maili Patrikats, Vivian Kalm, Robin Pootsik, Maksim Vjalov, Tormis Koppa, Inga Juvanen, Kaisa Kõre, Pillreiin Schasmin, Magnar Luha, Tauri Traks, Timo Vare, Kaisa Neimann, Marite Manglus, Evelin Karu, Renar Mägi, Markus Lehtjõe,Andreas Sass, Marili Aru, Eva-Liisa Enumäe, Cätryn Carolina Viitak, Andreas Aru, , Kaarel Välb, Andro Schasmin

II koht - noorte kevadkross - Andreas sass, Kris Urvik

III koht - noorte kevadkross - Ragnar Lehtsalu

4. koht - noorte kevadkross - Vivian Kalm, Christofer-Rene Sepp

6. koht - noorte kevadkross - Maili Patrikats, Tauri Traks

4. koht - U -14 T Ida regiooni III etapi võrkpall - Liis Urvik, Marili Aru, Evelin Karu, Kaisa Neimann, Marite Manglus, Liisi Kostousova, Egel-Emilie Tooming