ÜLDINFO // ÕPPETÖÖ // KONTAKT // AJALUGU // DOKUMENDID // KOOLIPERE // LINNUTAJA HOONE (lasteaed) // HUVITEGEVUS // HOOLEKOGU // ÕPILASESINDUS // PILDID // ÜRITUSED // ÕNNITLEME // COMENIUS // NÄDALA MENÜÜ // TERVISEEDENDUS // SPORT // LINGID // ARHIIV // OSALE KONKURSIL // JÄRELVALVE //

VISIOON, MISSIOON
ÕPPEAASTA EESMÄRGID 2016-2017
ÕPPEAASTA EESMÄRGID 2015-2016
TUNNIPLAAN
TRIMESTRID 2016/2017
TUBLID ÕPPURID 16/17 trimestritel
TASEMETÖÖD JA LÕPUEKSAMID 2016/2017
KOOLIVAHEAJAD 2016/2017
KOOLIVAHEAJAD 2017/2018
OLÜMPIAADIDE,VIKTORIINIDE PARIMAID TULEMUSI 2016/17
JÄRELAITAMINE 2016/2017
OLÜMPIAADIDE,VIKTORIINIDE PARIMAD TULEMUSED 15/16
PIKAPÄEVARÜHMA TÖÖKORRALDUS JA PÄEVAKAVA
ARENGUVESTLUSE KORRALDAMISE TINGIMUSED JA KORD
SÕPRUSKOOL
MEIE TUBLIMAD AASTATE LÕIKES
AUTAHVEL
1. KLASSI ASTUJALE VAJAMINEVAD KOOLITARBED
KOOLILAUL
LÕPUEKSAMID JA TASEMETÖÖD 2017/2018


AUTAHVEL

 

2013/2014 õppeaasta lõpetasid kiitusega:

I klass             - Inga Juvanen, Kaisa Kõre, Eerik Laurikainen, Magnar Luha,                                                                     Joosep Sepper, Tauri Traks, Timo Vare;

II klass            - Karl Kattel, Karol Kattel, Liisi Lindsalu, Renar Mägi, Kaisa Neimann,                                                      Sirli Pärn, Egel-Emilie Tooming, Egle Vaganova;

III klass          - Andreas Aru, Marili Aru, Kardo Sild, Cätryn Carolina Viitak, Kaarel Välb;

IV klass          - Ragnar Erikson, Hedy-Liis Klaos, Helar Pärna, Liis Urvik, Anette Välb;

V klass           - Teele Olgo; Kris Urvik;

VI klass           - Joel Roomet Raud;

VII klass           - Liisu-Johanna Olgo;

IX klass           - Mari Tõnissoo. Määrati 4. Jakobsoni stipendium.

2014/2015 õppeaasta lõpetasid kiitusega:

I klass             - Izabel Borovkov, Tormis Koppa, Alo Lauringson, Kristeli Paju,                                Maili Patrikats, Juss Poom, Robin Pootsik, Lilian Sild;

II klass           - Inga Juvanen, Kaisa Kõre, Magnar Luha, Eerik Laurikainen, Pilleriin Schasmin,     Joosep Sepper, Tauri Traks, Timo Vare;

III klass          - Karl Kattel, Liisi Lindsalu, Kaisa Neimann, Renar Mägi, Sirli                                     Pärn, Egle Vaganova;

IV klass          - Andreas Aru, Marili Aru, Cätryn Carolina Viitak,  Kaarel Välb;

V klass           - Hedy-Liis Klaos, Helar Pärna, Liis Urvik, Anette Välb;

VI klass          - Teele Olgo;

VIII klass       - Reelika Jõuram, Ekke Tõnissoo.

2015/16 õppeaastal lõpetasid kiitusega

I klass             - Ragnar Luha, Lenna Mägi, Kerttu Põder, Triin Urvik;

II klass            - Tormis Koppa, Alo Lauringson, Kristeli Paju, Maili   Patrikats, Robin Pootsik, Lilian Sild; Maksim Vjalov;

III klass          - Inga Juvanen, Kaisa Kõre, Joosep Sepper, Timo Vare;

IVklass           - Liisi Lindsalu, Renar Mägi, Kaisa Neimann, Egel-Emilie Tooming, Egle Vaganova;

V klass           - Marili Aru, Cätryn Carolina Viitak, Kaarel Välb;

VI klass          - Hedy-Liis Klaos, Liis Urvik, Anette Välb;

VII klass        - Teele Olgo.