SÕBRANÄDAL
ÕUESÕPPEPÄEVAD PEIPSI ÄÄRES
ÕPILASLIIN 2015-016

TÄHELEPANU,START!

2015/2016 õppeaastal toimus "Tähelepanu, start" I etapp  2. detsembril Põltsamaal.

Meie kooli võistkond saavutas III koha.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

SELLEL AASTAL LÄKS „TÄHELEPANU, START!“ VÕISTLUSTEL HÄSTI

Sellel aastal läks Torma lastel teatevõistlustel hästi. Võitsime Jõgevamaa kahe etapi kokkuvõttes I koha. Poolfinaalis Paides osales 14 võistkonda. Kuigi harjutused olid keerulised, saavutasime ka seal I koha. Lõpuks jõudis kätte finaalvõistlus, mis toimus Jüri Gümnaasiumis 9. mail. Kohal oli ka televisioon, nad filmisid kogu võistlust ja võtsid intervjuusid. Kuigi võistlus oli pingeline ja natuke väsitav, olime me väga rahul ja rõõmsad, sest lõppkokkuvõttes võitsime.

Anette ja Liis

„Tähelepanu, START“ teatevõistlustel oli 25. hooaeg. Torma kool on osalenud nendel võistlustel  vahelduva eduga algusest peale. Mitmeid kordi oleme olnud finaalis. Teatevõistluste harjutuse hea sooritamine nõuab lastelt kiirust, osavust ja head keskendumisvõimet. Seekord siis võitsime!

Tänan kõiki lapsi, kes olid nii tublid !

õp Enda

P.S Pilte näeb linkide PILDID ja SPORT (parimaid tulemusi...) alt