2017/2018 parimaid tulemusi
2013/2014 PARIMAID TULEMUSI
TÄHELAPANU,START POOLFINAAL 2014

„TÄHELEPANU, START“ VÕISTLUSED 2014

Juba mitmendat aastat oleme osalenud „Tähelepanu, start“ võistlustel. Meil on ennegi hästi läinud, aga sel aastal läks eriti hästi: võitsime kaks etappi maakonnas ja poolfinaali Viljandis.

Esimene etapp toimus meie koolis, kus võistlused olid meie jaoks mõnes mõttes kõige kergemad ja mõnes mõttes ka rasked. Teine etapp toimus Põltsamaal, kus me saime kõikidel võistlustel esikohad. Kui olime juba kaks etappi võitnud, ei suutnud me uskuda, et võidame ka poolfinaali. Meil olid tugevad konkurendid, kes olid ka väga tublid. Kolmas etapp ehk poolfinaal toimus Viljandis, kus olid võistlused meie jaoks keerulised. Viljandis oli kohal ka ERR uudistesaade ja nad filmisid seal.

Edasi läheme Paidesse finaali, mis toimub 26. aprillil. Loodame, et ka seal läheb meil hästi.

Maakonna II etapil ja poolfinaalis võistlesid: Karol Kattel, Evelin Karu, Kaisa Neimann, Marite Manglus, Markus Lehtjõe, Renar Mägi, Karl Kattel, Marili Aru, Cätryn Carolina Viitak, Eva-Liisa Enumäe, Carmen Kattel, Andreas Aru, Andreas Sass, Kaarel Välb, Ragnar Lehtsalu, Anette Välb, Liis Urvik, Marta Lindsalu, Liisa Vassenko, Kert Pärn, Holger Laul, Teele Olgo, Hanna Sass, Kris Urvik, Christofer-Rene Sepp, Erki Urvik.

Anette Välb IV klass

Teele Olgo V klass