ÜLDINFO // ÕPPETÖÖ // KONTAKT // AJALUGU // DOKUMENDID // KOOLIPERE // LINNUTAJA HOONE (lasteaed) // HUVITEGEVUS // HOOLEKOGU // ÕPILASESINDUS // PILDID // ÜRITUSED // ÕNNITLEME // COMENIUS // NÄDALA MENÜÜ // TERVISEEDENDUS // SPORT // LINGID // ARHIIV // OSALE KONKURSIL // JÄRELVALVE //

ÜRITUSED 2015
LIIKUMISNÄDAL 2015
ÜRITUSED 2014
ÜLDTÖÖPLAAN 2014/15
ÜRITUSED 2013
KULDVILLAK-SOOME VABARIIK
SÜGISLAAGER
KOOLI 325. AASTAPÄEV
PARIMAD ÕPPURID 2013/14
OLÜMPIAADIDE,VIKTORIINIDE PARIMAD 2013/14
ÜRITUSED 2011
KOOLILEHT
PILDID
ÜRITUSED 2012
RINGIDE TEGEVUS 2013/14
RINGIDE TEGEVUS 2012/2013
EUROOPA TEGI TORMAS KOOLI
EUROOPA LIIDU POOLT TOETATD TÄIENDKOOLITUSE BLOGI
FOTO-JA VIDEOKONKURSS
TRIMESTRID 2014/15
2014-15 ÕPPEAASTA EESMÄRGID
KOOLIVAHEAJAD 2014/15
OLÜMPIAADIDE/VIKTORIINIDE/KONKURSSIDE PARIMAD 2014/15
JÄRELEAITAMINE 2014/15
TASEMETÖÖD JA LÕPUEKSAMID 2014/15
PARIMAD EMAKEELE TUNDJAD 14/15
2014/15 Õ-A PARIMAD ÕPPURID
ÕUESÕPPEPÄEVAD 4.-5.09.14
COMENIUS


ÜRITUSED 2013

JAANUAR

10.-30.01.13

Pranglimise I etapp

11.01.13 Koolisisene matemaatikaolümpiaad
16.01.13 Rahatarkuse päev
19.01.13 Matemaatikaolümpiaadi piirkondlik voor Jõgeval

21.01.13

Klassidevaheline viktoriin

31.01.13

Tähelepanu, Start! Tormas

 

VEEBRUAR

4.-22.02.13

Pranglimise II etapp

05.02.13

Turvalise interneti päev (vt www.koolielu.ee)

06.02.13 4.- ja 5. klass Tartus teatris
07.02.13 I-IV kunstitööd "MINA INTERNETIS"
07.02.13 VI klassi klassiõhtu
09.02.13 Emakeele olümpiaad VII, VIII, IX kl
11.02.13 Turvalise IT postrite konkursi tööde väljapanek
12.02.13 Vastlapäev
11.-14.02.13 Sõbranädal
14.02.13 Õppus "Pommiohu ennetus" VI - VII klass
15.02.13 9. klass Tartus
18.02.13 Turvalise IT viktoriin klassides
20.02.12 V-IX kl poistele loeng "Hügieen" - P. Põder
20.02.13 IV klassi klassiõhtu
21.02.13 Kohtumine vilistlasega
22.02.13 Vabariigi aastapäeva kontsert
25.02.13 Klassidevaheline viktoriin
MÄRTS
25.02.-15.03.13 Pranglimise III etapp
01.-02.03.13 Laste laululaager Kuremaal
02.03.13 XII V. Mõtte mälestusturniir võrkpallis
05.03.13 Silver Sepp "Fantaasiapillid"
06.03.13 III klassi klassiõhtu
07.03.13 Võrkpall õpetajad ja IX klass
11.03.13 VI klass Tartus Sadamateatris
12.03.13 Tähelepanu, start! II etapp
15.03.13 Koolis aastapäeva kontsert
15.03.13 OFF Palamusel näitemängupäeval
16.03.13 Kooli 325. aastapäev
21.03.13 Lastekoori laulmine Palamusel koos Palamuse kooriga
26.03.12 õppus "POMMIENNETUS", klasside pildistamine
27.03.13 MIKS teater IV-IX klassid
27.03.13 Tantsukursused IV-V klass
28.03.13 Känguru võistlus
30.03.13 Lastekoori 10 last Tallinnas
APRILL
01.04.13 BT võrkpall
01.04.13 kell 17.30 IX klassi lastevanemate koosolek
03.04.13 Tantsukursused IV-V klass
03.04.13 Jõgevamaa noorte MV MINI korvpallis poistele
04.04.13 Päästeameti õppus VI-VII klass
05.04.13 Jõgevamaa noorte MV korvpallis A vanuseklass
1-12.04.13 Keskkonnaalane rändnäitus koolis (maisse)
10.04.13 Tantsukursused IV-V klass
10.04.13 BP korvpall
11.04.13 IX klass Jõgeval kirjanduskonverentsil
14.04.13 Lastekoor Tartus laulmas
15.04.13 KEAT narkokoolitus "MEELEMÜRGID"
17.04.13 Tantsukursused IV-V klass
17.04.13 BP korvpall
19.04.13 V klass Mustvees teatris
22.04.13 Võõrkeelte päev
23.04.13 Jüriööjooks
23.04.13 Kohtumine välistudengiga (Tšehhi)
24.04.13 Tantsukursused IV-V klass
24.04.13 I ja II klass Tallinnas loomaaias
25.04.13 6. klassi uuring
29.04.13 Klassidevaheline viktoriin VI-IX kl
29. ja 30.04.13 Lahtiste uste päevad koolis
30.04.13 8. klassi klassiõhtu koos vanematega Kuremaal
MAI
06.05.13 5. klassi lastevanemate koosolek
08.05.13 Kevadkross Kuremaal
08.05.13 Kevadkontsert kell 18.30
09.05.13 Teatejooks Jõgeval (5. ja 6. kl, 7. kl, 8.kl)
10.05.13 1. klassi klassiõhtu
10.05.13 4. ja 5. klass Alatskivil
14.05.13 6. klassi tasemetöö eesti keeles
14.05.13 9. klass Jääaja Keskuses
15.05.13 3. klassi tasemetöö eesti keeles
15.05.13 Koolisisene tasemetöö 5. klassi matemaaatikas
15.05.13 9. klassi proovieksam eesti keeles
16.05.13 Koolisisene tasemetöö 7. klassile saksa keeles
16.05.13 6. klassi tasemetöö matemaatikas
21.05.13 3. klassi tasemetöö matemaatikas
21.05.13 Koolisisene tasemetöö 4. klassi matemaatikas
22.05.13 8. klassi üleminekueksam
22.05.13 2. 3. ja 4. klass Endla LK-s
23.05.13 9.klassi proovieksam  matemaatikas
23.05.13 1. klass Endla LK-s
24.-25.05.13 6. klass ekskursioonil Endla LK
24.05.-07.06.13 Keskkonnaalane rändnäitus
25.05.13 8. kl ekskursioonil
27.05.13 Spordipäev
28.05.13 5.-7.kl poiste korvpalliturniir Raplas
28.05.13 7. klass ekskursioonil
28.-30.13 5. kl ekskursioonil Lõuna-Eestis
29.05.13 3. klassi klassiõhtu
30.05.13 1. ja 2. klass ekskursioonil
30.-31.05.13 KEAT laager
31.05.13 Põhikooli lõpueksam - eesti keel ja kirjandus (kirjalik)
JUUNI
07.06.13 Põhikooli lõpueksam matemaatikas
13.06.13 Põhikooli lõpueksam valikaines
15.06.13 Lõpuõhtu kell 17.00
SEPTEMBER
02.09.13 kell 9.00 Tarkusepäeva aktus Torma Rahvamajas
05.-06.09.13 Sügislaager koolis V-IX klassidele
11.09.13 IV-V klass Kurgjal
11.09.13 Kergejõustiku 4-võistlus Jõgeval
11.09.13 6. klass (osaliselt ka 7.-8.-ndat) Tallinnas Lennusadamas
12.09.13 II-III klass Kurgjal
13.09.13 Spordipäev
18.09.13 Liiklusalane loeng 1. klassile
19.09.13 Sügiskross Kuremaal
23.-27.09.13 "Sügismehikese" konkurss algklassidele
24.09.13 Hoolekogu koosolek
26.09.13 VII klass Tallinnas
OKTOOBER
02.10.13 Külla tuleb klassikaraadio 
04.10.13 Õpetajate päev
07.10.13 Pildistamine (autahvel)
10.10.13 I klass Palamusel
11.10.13

V klassi klassiõhtu;

VII klassi klassiõhtu

5.-6. klass õppekäik Kasepääle

14.10.13 4. klassi klassiõhtu
17.10.13

VIII klass Tallinnas teatris;

IX klass Tallinnas ekskursioonil

24.10.13 Digikoolitus õpetajatele
24.10.13 Tulekahju õppus
30.10.13 Külas Tiit Lääne
31.10.13 6. ja 7. kl Jõgeval teatris
NOVEMBER
07.11.13 6. klassi klassiõhtu
07.11.13 4.-5.klasside rahvastepallivõistlused Põltsamaal
08.11.13 Koolis annab ühiskonnaõpetuse tundi hr Jüri Ratas
11.-15.11.13 Isadepäev  ja poistenädal
12.11.13

Külas kooli vilistlane Veiko Kõre

Õppealajuhataja vastuvõtt isadele

13.11.13 7. ja 9. klass Palamusel
13.11.13 Külas Andras Kaasik
14.11.13 Külas kooli vilistlane Gert Štukert
14.11.13

1.-3. klassid Rakveres

15.11.13 1. klass 1.-2 tund kodunduse klassis
15.11.13 8. -9 klassi poisid Tartu Vanglat külastamas
19.11.13 4. klass Tartus Põllumajandusmuuseumis  ja Auras
20.11.13 8. klass Tartus Rööpad viivad pärandini.Loodusmuuseum + Tähetorn
22.11.13 9. klass  -  "KARJÄÄR"  Margit Puik
22.11.13 Karneval
26.11.13 5. klass Tartus
27.11.13 Lastevanemate üldkoosolek kell 18.00
28.11.13 Üritus roomajatest
DETSEMBER
02.12.13 I advendiküünla süütamine
04.12.13 8. klass Põltsamaa Ametikoolis ja Felixis
05.12.13 Kuldvillak- Soome Vabariik
09.12.13 III advent
10.12.13 1.-3. klassid Vanemuises teatris
11.12.13 2. klass küpsetab piparkooke
12.12.13 5. klassi klassiõhtu
13.12.13

Eesti Kontsert ja

1. klass küpsetab piparkooke

15.12.13 3. klassi perepäev
16.12.13

III advent,

7. klass piparkooke küpsetamas

17.12.13 4. klass piparkooke küpsetamas
19.12.13 Jõulupidu kell 14.00 Torma Rahvamajas