ÜLDINFO // ÕPPETÖÖ // KONTAKT // AJALUGU // DOKUMENDID // KOOLIPERE // LINNUTAJA HOONE (lasteaed) // HUVITEGEVUS // HOOLEKOGU // ÕPILASESINDUS // PILDID // ÜRITUSED // ÕNNITLEME // COMENIUS // NÄDALA MENÜÜ // TERVISEEDENDUS // SPORT // LINGID // ARHIIV // OSALE KONKURSIL // JÄRELVALVE //

2016/2017 PARIMAID TULEMUSI
2015/2016 PARIMAID TULEMUSI
2014/2015 PARIMAID TULEMUSI
STAADIONI REKORDID
KOOLI REKORDID
REKORDID LÄBI AEGADE
SPORDIHOONE KASUTAMISE KORD
2013/2014 PARIMAID TULEMUSI
TÄHELAPANU,START POOLFINAAL 2014


2013/2014 PARIMAID TULEMUSI

III koht 4.-5. klass rahvastepall Kris Urvik, Tõnu Jõessar, Christofer-Rene Sepp, Erki Urvik, Kert Pärn, Andreas Sass, Kaarel Välb
III koht

Jõgevamaa noorte

4-võistlus

Mari Tõnissoo, 9. kl
4. koht noorte sügiskross, TE Cätryn Carolina Viitak, 3. kl
5. koht

noorte sügiskross,TB

Mari Tõnissoo, 9. kl
I koht

"Tähelepanu, Start" I etapp

2.- 5. klassi koondvõistkond -24 õpilast  (kk 2.1-4/6  04.02.2014)
I koht Jõgevamaa noorte korvpalli MV 3+3 (4.-5. kl) Kris Urvik, Erki Urvik, Kert Pärn, Kaarel Välb
I koht - " -              (6.-7. kl) Ants Jõessar, Kert Kalm, Ekke Tõnissoo, Breit Pross
I koht MINI võrk Jõgevamaa MV T

Kadi Kask, Hanna Hanst, Liis Urvik, Hanna Sass,

Mari-Liis Siidra, Anette Välb, Teele Olgo

I koht MINI võrk Jõgevamaa MV P Kris Urvik, Breit Pross, Erki Urvik, Kert Pärn, Kaarel Välb, Christofer-Rene Sepp, Arno Kask
I koht Jõgevamaa 2.-3.kl rahvastepall suured võistkonnad  P Kaarel Välb, Andreas Sass, Andreas Aru, Ragnar Lehtsalu, Rasmus Häälme, Rainer Porro, Markus Lehtjõe, Renar Mägi
I koht (kaks etappi) "Tähelepanu,start" Jõgevamaal 

Karol Kattel, Evelin Karu, Kaisa Neimann, Markus Lehtjõe, Renar Mägi, Karl Kattel, Marili Aru, Cätryn Carolina Viitak, Eva-Liis Enumäe, Andreas Aru, Andreas Sass, Kaarel Välb, Ragnar Lehtsalu, Anette Välb, Liis Urvik, Marta Lindsalu, Kert Pärn, Holger Laul, Teele Olgo, Hanna Sass, Marite Manglus, Kris Urvik, Christofer-Rene Sepp, Mari-Liis Siidra, Erki Urvik.

I koht "Tähelapanu,start" poolfinaal Viljandis Sama koosseis
5. koht !Tähelepanu,start! finaal Paides Sama
I koht (maakonna meister) ja II koht Jõgevamaa noorte MV ujumises Maris Meeru
I koht Jõgevamaa noorte meister võrkpallis Jõgeva SERV võistkonna liikmena Kadi Tralla - 9. klass
III koht koolinoorte kevadkross Karl Kattel - 2. klass
III koht noorte kergejõustiku MV kaugushüpe Cätryn Carolina Viitak - 3. klass
I koht noorte kergejõustiku MV kõrgushüpe Keio Sander - 8. klass
III koht noorte kergejõustiku MV kaugushüpe Keio Sander - 8. klass