ÜLDINFO // ÕPPETÖÖ // KONTAKT // AJALUGU // DOKUMENDID // KOOLIPERE // LINNUTAJA HOONE (lasteaed) // HUVITEGEVUS // HOOLEKOGU // ÕPILASESINDUS // PILDID // ÜRITUSED // ÕNNITLEME // COMENIUS // NÄDALA MENÜÜ // TERVISEEDENDUS // SPORT // LINGID // ARHIIV // OSALE KONKURSIL // JÄRELVALVE //

ÜRITUSED 2015
LIIKUMISNÄDAL 2015
ÜRITUSED 2014
ÜLDTÖÖPLAAN 2014/15
ÜRITUSED 2013
PARIMAD ÕPPURID 2013/14
OLÜMPIAADIDE,VIKTORIINIDE PARIMAD 2013/14
ÜRITUSED 2011
KOOLILEHT
PILDID
ÜRITUSED 2012
MEIE JA SOOME
TENNISELAAGER
KÜLAS NÄITLEJA MALLE PÄRN
SÕBRANÄDAL
SIKSALI LOODUSLAAGER
RINGIDE TEGEVUS 2013/14
RINGIDE TEGEVUS 2012/2013
EUROOPA TEGI TORMAS KOOLI
EUROOPA LIIDU POOLT TOETATD TÄIENDKOOLITUSE BLOGI
FOTO-JA VIDEOKONKURSS
TRIMESTRID 2014/15
2014-15 ÕPPEAASTA EESMÄRGID
KOOLIVAHEAJAD 2014/15
OLÜMPIAADIDE/VIKTORIINIDE/KONKURSSIDE PARIMAD 2014/15
JÄRELEAITAMINE 2014/15
TASEMETÖÖD JA LÕPUEKSAMID 2014/15
PARIMAD EMAKEELE TUNDJAD 14/15
2014/15 Õ-A PARIMAD ÕPPURID
ÕUESÕPPEPÄEVAD 4.-5.09.14
COMENIUS


ÜRITUSED 2012

JAANUAR

Jaanuar

Osaleme fotokonkursil

14.01.12 Sumo võistlus Rakveres E. Kalm

20.01.12

Emakeele olümpiaad Tabiveres

T. Raudsepp

20.01.12

OFF festival IX klass

Ü. Säälik

21.01.12

Bioloogia olümpiaad

A Tähepõld

23.01.12

Viktoriin VI-IX klass

Ü. Viljari

24.01.12

„Huntluts“ teater Vanemuises

Ü. Viljari

27.01.-29.01.12

VII klass Rootsis

Ü. Säälik

28.01.12

Matemaatika olümpiaad Jõgeval

E. Mänd

31.01.12

Tähelepanu, Start! Tormas (jäi külma tõttu ära)

E. Kalm

VEEBRUAR

03.02.12

Valgevene duo Gurzuf kontsert

Vallavalitsus

04.02.12

Keemiaolümpiaad Jõgeval

K. Koppel

10.-11.02.12 Keemiaõpetajate talvepäevad Tartus K. Koppel
10.02.12 VI klassi klassiõhtu R. Neimann

11.02.12

Ajaloo-olümpiaad Jõgeval

T. Aavasalu

11.02.12 Poistekoor M. Talve
08.-14.02 Sõbranädal VIII klass
14.02.12 Kooliliiga võrkpall P, T     Tormas E. Kalm

15.02.12

Tähelepanu, Start!

E. Kalm

22.02.12 Vabariigiaastapäeva aktus juhtkond
27.02.12 Viktoriin VI-IX klass Ü. Viljari
29.02.12 Kohtumine Jaak Maega E. Kalm
MÄRTS
02.03.12 VI klassi klassiõhtu T. Raudsepp
03.03.12 Sumo võistlus Muugal  E. Kalm
04.03.12 B-klassi poiste esiliiga korvpalli finaal A. Annok
05.03.12 II klassi mängude õhtupoolik E. Lippur
09.03.12 VI klass Tartus ekskursioonil R.Neimann
09.03.-15.03.12 Comenius projekti raames Hispaaniasse  Ü. Säälik
12.03.12 Päästeameti õppus algklassidele L. Pendis
14.03.12 Kooli 324. aastapäeva aktus L. Pendis
16.03.12 Känguru võistlus E. Mänd
26.03.12 Pildistamine koolis L. Pendis, klassijuhatajad
29.03.12 III klasside teadmiste päev Palamusel J.Läänesaar
30.03.12 Pranglimise finaal E. Mänd
30.03.12 HTM asekantsler Kalle Küttis koolis Direktor, L. Pendis
31.03.12 V. Mõtte mälestusturniir võrkpallis E. Kalm
APRILL
02.04.12 Klassidevaheline viktoriin Ü. Viljari
04.04.12 Saksa keele päev Jõgeval Ü. Viljari
05.04.12 Algklasside näitering Põltsamaal Ü. Säälik
05.04.12 IX klassi klassiõhtu klassijujhataja

09.04.12

Algab keeltenädal

keeleõpetajad

11.04.12 k. 8.30 Hambaarsti terviseloeng I-IV klass klassijuhatajad

12.04.12

EUR.LIIT laulab Kuremaal LAK

M.Talve

18.04.12

PISA TEST Sadala kool Tormas

E. Viesemann

18.-19.04.12 Koolispordiliidu korvpall VI-IX klass Koigis A. Annok

20.04.12

IV klassi klassiõhtu

K. Võsu

23.04.12

Jüriöö jooks

E. Kalm

24.04.12 VI klassi saksa keele päeva Jõgeval Ü. Viljari

25.04.12

PISA TEST VIII-IX klass

26.04.12

Inimeseõpetuse olümpiaad Palamusel

Ü. Säälik

26.04.12 VIII ja IX klass Kurgjal ja Ugalas teatris A. Tähepõld, E. Viesemann,L. Pendis
27.04.12

Torma III Kooliolümpiamängude lauluvõistlus

27.04.12 Vabariiklik esmaabi võistlus IX kl. 2 õpilast (KT)
28.04.12 Poistekoor
29.04.12 Laulukarusell Põltsamaal M. Talve
MAI
02.-03.04.12 TEEME ÄRA
10.05.12 Soome sõpruskool koolis
11.05.12 Kevadkontsert
11.05.12 II klassi klassiõhtu
14.05.12 VII klassi üleminekueksam (inglise keel)
14.05.12 IV klassi tasemetöö
15.05.12 VI klassi tasemetöö eesti keeles
16.05.12 I klass Tartus Põllumajandusmuuseumis
16.05.12 V klassi tasemetöö loodusõpetuses (kooli)
16.05.12 III klassi tasemetöö eesti keeles
17.05.12 VI klassi tasemetöö matemaatikas
18.05.12 IX klassi eesti keele proovieksam
22.05.12 III klassi tasemetöö matemaatikas
22.05.12 IX klassi matem proovieksam
22.05.12 IV klassi kevadmatk
23.05.12 VI klassi tasemetöö inglise keeles
23.05.12 VIII klassi üleminekueksam (valikained)
24.05.12 V klass Tartu Põllumajandusmuuseumis
24.05.12 Olümpiaadivõitjate vastuvõtt Jõgeval
25.05.12 Tutipidu kell 12.30
26.05.12 Laulu- ja tantsupidu Jõgeval
28.05.12 Võimlemisklubi "RÜTMIKA" esinemine OM raames
29.05.12

Torma III Kooliolümpiamängud

veebiaadress: http://tormaolympia.sauropol.com

 

31.05.12 Õppenõukogu
30.05. või 01.06. I-IV kl kontsert "Mida Juku ei õpi, seda Juhan ei tea"
31.05.12 Õppenõukogu
JUUNI
01.06.12 I ja IV kl ekskursioonil
02.06.12 noorte laulupäeva proov
04.06.12 I ja IV kl matk
04.06.12 VIII kl ekskursioonil
05.06.12 Vallavanema vastuvõtt tublidele õppuritele
05.06.12

kooliaasta lõpuaktus

IV kl lõpuõhtu

04.06.12 eesti keele lõpueksam
08.06.12 matemaatika lõpueksam
13.06.12 valikainete lõpueksamid
13.06.12 Õppenõukogu
14.06.12

Eesti ja Põhjamaade laulupäev Tartus  - LAK

17.06.12 kell 16.00 LÕPUÕHTU
30.06.12 Noorte laulupäev Tartus - LAK
September
01.09.12 Tarkusepäeva aktus
03.09.12 Küünlad kalmistule endistele õpetajatele
06.09.12 I - IV klassid Palamusel
11.09.12 Kooli spordipäev
12,09.12 Parimate pildistamine (autahvlile)
13.09.12 Kergejõustiku 4-võistlus maakonnas
14.-15.09.12 Sügislaager - Siksali laager
17.09.12 Sügiskross Kuremaal
20.09.12 IV-V klass Tartus õppekäigul
24.09.12 Klassidevaheline viktoriin (6.-9.kl)
28.-29.09.12 Tenniselaager
Oktoober
05.10.12 Õpetajate päev
08.10.12 "Nunnu" näitus, I klass Palamusel
11.10.12

V klassi klassiõhtu; IV klassi klassiõhtu;

orienteerumisjooks 4.-9. kl

12.10.12 VI klassi klassiõhtu, II klassi klassiõhtu
16.10.12 V klass Jõgeval teatris, VIII klassi klassiõhtu ja VIII kl lastevanemate koosolek, III klassi klassiõhtu
18.10.12 I - III klass Tallinnas
19.10.12 Külas Malle Pärn
24.10.12 Teater Rakveres
29.10.12

Klassidevaheline viktoriin (6.-9.kl);

VIII klassi õppematk Luua-Lähte-Tartu

November
02.-03.11.12 Lastekoori laager Kuremaal
09.11.12 Karneval
15.11.12 Jõgevamaa noorte rahvastepall Tormas
16.11.12 VI klassi klassiõhtu
22.11.12 kell 17.30 Hoolekogu koosolek
28.11.12 Kodanikupäev koos V. Kukega
30.11.12 IV klassi klassiõhtu
Detsember
03.12.12 Jõuluvalguse (advendiküünla) süütamine
03.12.12 Klassidevaheline viktoriin
04.12.12. I ja II klassile helkurikoolitus
06.12.12 Soome Vabariigi aastapäev
10.12.12 III ja IV klassi klassiõhtu
10.12.12 II advendiküünla süütamine
11.12.12 III - IV klass Tartus
12.12.12 mõistatuste ja ristsõnade lahendamine
14.12.12 III klass lapsevanemaga meisterdamas
17.12.12

I -II klass jõulumaal

III advendiküünla süütamine

17.12.12. Lastevanemate üldkoosolek
19.12.12 III klass isadega metsas
20.12.12 kell 13.00 Jõulupidu kooli saalis