ÜLDINFO // ÕPPETÖÖ // KONTAKT // AJALUGU // DOKUMENDID // KOOLIPERE // LINNUTAJA HOONE (lasteaed) // HUVITEGEVUS // HOOLEKOGU // ÕPILASESINDUS // PILDID // ÜRITUSED // ÕNNITLEME // COMENIUS // NÄDALA MENÜÜ // TERVISEEDENDUS // SPORT // LINGID // ARHIIV // OSALE KONKURSIL // JÄRELVALVE //

TÖÖTAJAD
ÕPILASED


TÖÖTAJAD

1. Toomas Aavasalu

direktor, ajalugu VII –IX klass, ühiskonnaõpetus IX klass

2. Endla Viesemann

3. Enda Kalm

kehaline kasvatus

4. Elvi Lippur

õpiabi, LÕK

5. Katrin Paju

klassiõpetaja, inimeseõpetus     klass, informaatika    klass, II klassi juhataja

6. Tiina Raudsepp

eesti keel ja kirjandus, raamatukoguhoidja

7. Üüve Viljari

saksa keel (B), inglise keel (A) III  klass, IX klassi juhataja

8. Kädi Koppel

keemia- ja füüsika, loodusõpetus    klass, matemaatika     klass, VI klassi juhataja

9. Külli Lokko

bioloogia,  loodusõpetus 

10. Ülle Säälik

inglise keel (A),  inimeseõpetus VI, VII, VIII klass,  VII klassi juhataja

11. Reet Neimann

kunstiõpetus V – IX klass, III klassi juhataja, matemaatika     klass

12. Barbara Laul

ajalugu V, VI klass, käsitöö, IV klassi juhataja, matemaatika VI klass

13. Külli Võsu

klassiõpetaja, õpiabi,  I klassi juhataja, õppealajuhataja

14. Teet Lääne

direktori asetäitja majandusalal

15. Marju Kõre

sekretär

16. Evi Štukert

psühholoog-nõustaja

17. Heidi Aruväli

logopeed 

18. Liivi Väits

peakokk

19. Maarika Pajo    

köögitööline

20. Janeli Tampu

majahoidja

21. Rutt Lääne

koristaja

22. Eha Kaur

koristaja

23. Marje Annok

riidehoidja-päevane koristaja

24. Ülle Nukka                koristaja

25 Piia Nõmm köögitööline
26.Vairi Niinep muusika, VIII klassi juhataja, huvijuht
27. Eike Jodsche  pikapäevarühma kasvataja
28. Mare Maasik  matemaatika
29. Tauri Punder  töö- ja tehnoloogia õpetaja
30. Aili Tähepõld  geograafia
31. Arvo Raudsepp ringijuht (tennis)
32. Lembit Järv remondimees

 Pikapäevarühma kasvatajad :  õp Eike Jodsche; õp Reet Neimann; õp Vairi Niinep; õp Üüve Viljari; õp Barbara Laul; õp Elvi Lippur.
LINNUTAJA HOONE
34. Silvi Teppan õppealajuhataja, loodusainete õpetaja
35. Lii Karro muusikaõpetaja
36. Eda Vasenko õpetaja
37. Kadri Saar õpetaja (lapsehoolduspuhkusel)
38. Ly Ant liikumisõpetaja, + asendusõpetaja
39. Maarja Säälik asendusõpetaja
40. Silvi Aru õpetaja
41. Natalia Tatarnikova õpetaja
42. Katrin Raidma õpetaja
43. Ene Simson õpetaja
44. Merle Lehtjõe õpetaja
45. Janika Altmäe asendusõpetaja
46. Sirje Roos õpetaja abi
47. Merle Väits õpetaja abi
48. Imbi Kattel õpetaja abi
49. Friida Siirak õpetaja abi
50. Anne Muravljov perenaine
51. Rein Mesi remonditööline
52. Õie Säälik majandusjuhataja
53. Airi Kalm peakokk
54. Urve Säälik kokk
55. Heidi Aruväli logopeed