ÜLDINFO // ÕPPETÖÖ // KONTAKT // AJALUGU // DOKUMENDID // KOOLIPERE // LINNUTAJA HOONE (lasteaed) // HUVITEGEVUS // HOOLEKOGU // ÕPILASESINDUS // PILDID // ÜRITUSED // ÕNNITLEME // COMENIUS // NÄDALA MENÜÜ // TERVISEEDENDUS // SPORT // LINGID // ARHIIV // OSALE KONKURSIL // JÄRELVALVE //

ÜRITUSED 2015
LIIKUMISNÄDAL 2015
ÜRITUSED 2014
ÜLDTÖÖPLAAN 2014/15
ÜRITUSED 2013
PARIMAD ÕPPURID 2013/14
OLÜMPIAADIDE,VIKTORIINIDE PARIMAD 2013/14
ÜRITUSED 2011
SKYPE VIKTORIIN
AUHINNAGALA
KOKKUVÕTE LASTEVANEMETE ÕHTU RÜHMATÖÖDEST
SÕBRANÄDAL
KLASSIVAHELINE VIKTORIIN 201-11
4. KLASSI EKSKURSIOON
EKSKURSIOON TALLINNA
KOHTUMINE KIRJANIKUGA
MATEMAATIKANÄDAL
TOOME COMENIUSE TAGASI TORMA KOOLI
ÜKS TORE PÄRASTLÕUNA
MEIE OMA KEVADE
PÄÄSTEAMETI ÕPPUS
I.S.E. LAAGER
KOOLILEHT
PILDID
ÜRITUSED 2012
RINGIDE TEGEVUS 2013/14
RINGIDE TEGEVUS 2012/2013
EUROOPA TEGI TORMAS KOOLI
EUROOPA LIIDU POOLT TOETATD TÄIENDKOOLITUSE BLOGI
FOTO-JA VIDEOKONKURSS
TRIMESTRID 2014/15
2014-15 ÕPPEAASTA EESMÄRGID
KOOLIVAHEAJAD 2014/15
OLÜMPIAADIDE/VIKTORIINIDE/KONKURSSIDE PARIMAD 2014/15
JÄRELEAITAMINE 2014/15
TASEMETÖÖD JA LÕPUEKSAMID 2014/15
PARIMAD EMAKEELE TUNDJAD 14/15
2014/15 Õ-A PARIMAD ÕPPURID
ÕUESÕPPEPÄEVAD 4.-5.09.14
COMENIUS


ÜRITUSED 2011

ÜRITUSED 2011.a.

JAANUAR

10-30.01

Pranglimine I etapp

E. Mänd

14.01

Mudilaskooride I eelproov  Jõgeval

M. Talve

14.01

Pimedate ööde lood ja laulud

Ü. Säälik

14.01

V klassi klassiõhtu

E. Kalm

15.01

Piirkondlik matemaatika olümpiaad

E. Mänd

17.01

Tähelepanu START I etapp kooli võimlas

E. Kalm

19-20.01

AMI  koolitus õpetajatele

E. Viesemann

21-23.01

KORVPALL  96. a Poisid Eesti liiga I voor

A. Annok

ˇ21.01.

Keemia olümpiaad Jõgeval

K. Koppel

22.01

VI klass reisil Helsingisse

Ü. Säälik

22.01

Kodutütarde aastapäev Järvamaal

H. Keiv

22.01.

Emakeeleolümpiaad Jõgeval

T. Raudsepp

24.01

Viktoriin   VI – IX klass

Ü. Viljari

26.01

Poistekoori eelproov Põltsamaal

M. Talve

30.01-20.02

Pranglimine II etapp

E. Mänd

VEEBRUAR

02.02

Tartu rahu aastapäev

T. Aavasalu

B. Laul

04.02.

Bioloogia olümpiaad

A. Tähepõld

04-05.02

Lastekoori laululaager  Kuremaal II osa

M. Talve

05.02

Vabariiklik suusavõistlus Albus NK ja KT

H. Keiv

14-18.02

Sõbrapäeva nädal

VII klass

18.02

Lastekoori I eelproov Jõgeval

M. Talve

19.02

Teatrifestival Tallinnas    OFF

Korraldab Verekeskus ja Harrastusteatrite Liit

Ü. Säälik

21.02

Viktoriin

Ü. Viljari

23.02

Vabariigi aastapäeva aktus

L. Pendis

25-27.02

KT ja NK talvelaager Jõgevamaal

KL Jõgeva Malev

28.02-05.03

Comeniuse projekt Walesis

Ü. Säälik

E.  Kalm

K. Raidma

28.02. kell 8.30 Pommiohu ennetus VI ja VII klass (viib läbi L-Eesti pommigrupi juhataja Kalev Tammistu) L. Pendis

MÄRTS

07.03

Viktoriin

Ü. Viljari

07.03 – 13.03

Rühma töökoondus. Uute liikmete vastuvõtt

H. Keiv

10.03.

III klasside teadmiste päev Palamusel

K. Võsu

11.03. Kelgutamine väiksemad klassid E. Kalm
16.03 Päästeametialane õppus I-IV klass L. Pendis

17.03

Kelgutamine vanemad klassid

E. Kalm

12.03.

Jakobsoni kõnevõistlus

T. Raudsepp

18.03

Poistekoori proov Põltsamaal

M. Talve

18.03

Kooli aastapäeva  aktus kell 11.30

T. Aavasalu

26-27.03

V-IX klasside näitemängupäev Tabiveres

Ü. Säälik

APRILL

01.04.

Pranglimine maakondlik Palamusel

E. Mänd

01.04. saksa keele päev Jõgeval Ü. Viljari
04.04. Klassidevaheline viktoriin VI-IX Ü. Viljari

     aprill

NK ja KT Omaloomingu konkurss

H. Keiv

märts-aprill

Fotokonkurss "Kevadet otsimas"

L. Pendis

12.04

Lastekooride II eelproov ja ettelaulmine

M. Talve

13.04.

"Tähelepanu Start"  Põltsamaal

E. Kalm

     04

Algklasside näitemängupäev  Puurmanis

Ü. Säälik

15.04.

Klassiõhtu III klass

K. Võsu

21.04

Jüriöö jooks

E. Kalm

21.04.

Võõrkeelte päev

Ü. Viljari, Ü. Säälik

24.04

NK ja KT maakondlik laskejooks Kamaris

H. Keiv

28.04.

Inimeseõpetuse olümpiaad V, VI, VII klass Tormas

Ü. Säälik

28.04. Troopilised linnud, vestlus ja näitus A. Tähepõld

30.04-01.01

 NK ja KT Torma rühma luurevõistlus

H. Keiv, P. Keiv

K. Raksa

 14. 04

SKYPE   Sadala  - Torma - Laiuse koolid

T. Aavasalu

MAI

03.05

Mudilaskooride II eelproov ja ettelaulmine

M. Talve

03.05.

Fotokonkursi võitjate preemiareis Tartusse

L. Pendis

04.05. I-IV klass Jõgeval teatris klassijuhatajad

06.05

Kevadkontsert

ringijuhid

09.05.

Klassidevaheline viktoriin 6.-9.kl

Ü. Viljari

13 -15.05

NK ja KT maakondlik luureretk Sõõrul

KL Jõgeva Malev

13.05.

IX klassi proovieksam eesti keeles

T. Raudsepp

14-21.05

Comeniuse projekt Belgias

Ü. Säälik, B. Laul

T. Aavasalu

16.05.

IX klassi matem proovieksam

E. Mänd

17.05. kell 18.00 Lastevanemate õhtu juhtkond

18.05

III klassi tasemetöö eesti keeles

K. Võsu

19.05

VI klassi tasemetöö  valikaines (kunstiõpetus)

aineõpetaja

20 -21.05

KT matkamäng vanuses 7 – 12 a. Sõõrul

KL Jõgeva Malev

21.05

Jõgevamaa Laulu- ja  Tantsupidu Palal

ringijuhid

23.05

Spordipäev Torma ja Sadala koolid

E. Kalm

30-31.05

Endla rabas       VI klass

A. Tähepõld

24.05

III klassi tasemetöö matemaatikas

K. Võsu

25.05

VI klassi tasemetöö  matemaatikas

B. Laul

25.05.

VIII klassi üleminekueksam

aineõpetajad

27.05

VI klassi tasemetöö  eesti keeles

T. Raudsepp

 mai lõpp

Klasside ekskursioonid

klassijuhatajad

 25.05.

5. klass Tartus

E. Kalm

JUUNI

03.06

Vallavanema vastuvõtt tublidele Torma kooli saalis

T. Aavasalu

E. Viesemann

06.06

Eesti keele eksam

T. Raudsepp

eksamikomisjon

10.06

Matemaatika eksam

eksamikomisjon

õp. Elma Mänd

15.06

Valikaine eksam

eksamikomisjonid

17.06

LÕPUAKTUS

kell 17

 

23.06

NK ja KT Võidupüha paraad

KL Jõgeva Malev

JUULI

02-03.07

NK ja KT rühma suvelaager Torma kooli staadionil

H. Keiv

15-17.07

NK ja KT  maakondlik suvelaager Udu talus

KL Jõgeva Malev

13-14.08

NK ja KT  matk Ida-Virumaale

H. Keiv

SEPTEMBER

01.09    kell 9

TEADMISTE PÄEV

T. Aavasalu

             kell 14

endiste õpetajate kalmudel küünalde süütamine

E. Viesemann

06.09.

7.kl õppekäik Nõustamiskeskusesse ja Endla looduskaitsealale 

Ü.Säälik

A. Tähepõld

09.09

Spordipäev

E. Kalm

23.09

VIII ja IX klassid Kurgjal

E. Viesemann

A. Tähepõld

17-24.09

Comenius projektikohtumine Eestis 

Ü. Säälik

(koolis 19.-20.09)

sept.

NK ja KT rühma töökoondused

H. Keiv

26.09.

klassidevaheline viktoriin

Ü. Viljari

OKTOOBER

03.10

IX klassi õppekäik  Luuale ja Põltsamaa Ametikooli

E. Viesemann

05.10

Õpetajate päev

IX klass

21-23.10

NK ja KT maakondlik sügislaager Jõgevamaal

KL Jõgeva Malev

29.10-05.11

Comeniuse projekt õpet./õpilase vahetus Eestis

Ü. Säälik

NOVEMBER

08.11

Vabariiklik NK laskeorienteerumine

KL Jõgeva Malev

10.-17.11

Comeniuse projektikohtumine koolis

Ü. Säälik

07 - 11.11

Isadepäeva nädal

ÕE

22.11.

Lastevanemate üldkoosolek kell 18.00

direktor

25.11

Karneval

VIII klass

DETSEMBER

16.12

NK ja KT rühma Jõulupidu Vaiatus

H. Keiv

21.12    kell 14-16

JÕULUPIDU

ringijuhid