1. SEPTEMBRIL ALUSTAVAD KOOLITEED
1. KLASSI ASTUJALE

KOOLI 330. AASTAPÄEV

Fotomeenutusi

Fotod: kooli FB lehelt, kus C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikool jagas Jõgeva albumit.

C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikooli  330. aastapäeval toimus juba viiendat korda ka vilistlaste mõõduvõtt võrk- ja korvpallis. Kui võrkpallis oli mäng väga tasavägine, siis korvpallis olid edukamad vanemad vilistlased.

Seekord osalesid võrkpallis:  Helle Vengerfeldt, Tuuli Prangli, Maarika Padar, Varje Viljari, Riina Lüütsepp, Renna Pärlin,  Piret Nukka,  Katrin Tähepõld,  Kadri Lauringson,  Kady-Kairit Kerve,  Margit Raud,  Kadi Tralla, Kadi Kask,  Hanna Hanst.

Korvpallis osalesid:  Aigar Annok,  Jaanus Annok,  Kait Koppel,  Raido Oras,  Merlis Muravljov, Märt Tralla, Tõnis Tamm, Ergo Paas, Tanel Kuusk, Danno Nool,  Andre Kukke,  Breit Pross,  Lauri Kask, Raigo Patrikats,  Marko Manglus,  Johannes Välb,  Erkki Sarapuu,  EkkeTõnissoo.

Olge tänatud meeldiva kohtumise eest!

Õpetaja  Enda

Edasi fotod: Liina Laurikainen