2017/2018 parimaid tulemusi

III koht - Holger Laul - 8. kl

Sügiskross Kuremaal  - 27.09.2017

III koht - Teele Olgo 9. kl

Eesti noorte võrkpalli karikavõised Võrus U-16 Tvanuseklassis. Oma tsoonis võideti Pärnu Spordikooli, Tartu Kalevit ja Tallinna Selver II, kaotati Võru Spordikoolile ja Tallinn Selver III ja saavutati tubli III koht.

Vasakult: Egel-Emilie Tooming, Marite Manglus, Marili Aru, Evelin Karu, Liisi Lindsalu, Eva-Liisa Enumäe, Kaisa Neimann, Liis Urvik, Anette Välb.

"Tähelepanu, start! I ja II etapp - mõlemil etapil II koht

II koht - "Tähelapanu, start" - üldkokkuvõttes

Võistkonna koosseis: Greete Põder, Annamai Sepper, Magnus Jõgi, Meelis Kostousov, Lenna Mägi, Triin Krüüts, Ken-Martti Viitak, Reimo Jõuram, Triin Urvik, Kerttu Põder, Ragnar Luha, Sander Žolobov, Izabel Borovkov, Maili Patrikats, Liis Reitel, Lilian Sild, Maksim Vjalov, Robin Pootsik, Tormis Koppa, Alo Lauringson, Inga Juvanen, Kaisa Kõre, Magnar Luha, Tauri Traks, Kevin Liiv.