Võrkpallilaager

III koht - Holger Laul - 8. kl

Sügiskross Kuremaal  - 27.09.2017

III koht - Teele Olgo 9. kl

Eesti noorte võrkpalli karikavõised Võrus U-16 Tvanuseklassis. Oma tsoonis võideti Pärnu Spordikooli, Tartu Kalevit ja Tallinna Selver II, kaotati Võru Spordikoolile ja Tallinn Selver III ja saavutati tubli III koht.

Vasakult: Egel-Emilie Tooming, Marite Manglus, Marili Aru, Evelin Karu, Liisi Lindsalu, Eva-Liisa Enumäe, Kaisa Neimann, Liis Urvik, Anette Välb.

"Tähelepanu, start! I ja II etapp - mõlemil etapil II koht

II koht - "Tähelapanu, start" - üldkokkuvõttes

Võistkonna koosseis: Greete Põder, Annamai Sepper, Magnus Jõgi, Meelis Kostousov, Lenna Mägi, Triin Krüüts, Ken-Martti Viitak, Reimo Jõuram, Triin Urvik, Kerttu Põder, Ragnar Luha, Sander Žolobov, Izabel Borovkov, Maili Patrikats, Liis Reitel, Lilian Sild, Maksim Vjalov, Robin Pootsik, Tormis Koppa, Alo Lauringson, Inga Juvanen, Kaisa Kõre, Magnar Luha, Tauri Traks, Kevin Liiv.

I koht ja II koht  U-14 T võrkpallis Tormas

Roosades särkides I koht

Jõgevamaa noorte MV uisutamises  08.03.18

I koht   - Ragnar Luha

III koht  - Magnar Luha

"Tähelepanu, start" poolfinaal Paides 03.04.18

II koht - Greete Põder, Annamai Sepper, Triin Krüüts, Meelis Kostousov, Magnus Jõgi, Sander Žolobov, Lenna Mägi, Triin Urvik, Kerttu Põder, Ragnar Luha, Reimo Jõuram, Izabel Borovkov, Maili Patrikats, Lilian Sild, Maksim Vjalov,Tormis Koppa, Robin Pootsik, Kaisa Kõre, Inga Juvanen, Magnar Luha, Kevin Liiv, Timo Vare, Liis Reitel.

"Tähelepanu, start" finaal toimub 14.04.18 Tartus

III koht - lisaks Alo Lauringson.

Sportland 3 x 3 korvpall  28.03.18

II koht - Joosep Sepper, Eerik Laurikainen, Tauri Traks, Kevin Liiv, Andreas Sass, Andreas Aru, Ragnar Lehtsalu, Kaarel Välb