HUVIKOOLIDES ÕPPIMISE JA MUU HUVITEGEVUSE TOETAMISE KORD
VÄHEMPAKKUMINE TÖÖTLEMATA

INFO LAPSEVANEMATELE

Head lapsevanemad!

Politsei on alustanud aktiivset kontrolli ja pöörab suuremat tähelepanu just väiksematele jalgratturitele. Võib juhtuda, et Teie laps tuleb koju politsei poolt kaasa antud infolehega (vt allolevat pilti) , kus kirjas ohutu liiklemine sõidukorras jalgrattaga. Samuti on kirjas kontaktid, kelle poole pöörduda, kui midagi on selgusetuks jäänud.

Palume, et selgitaksite veelkord lastele, et liikluses tuleb olla väga tähelepanelik, jälgida liiklusreegleid, et vältida ohtlikke olukordi.

Tänaseks on selgunud, et hetke olukord on kurb -  väga paljudel lastel ei ole ratas sõidukorras ja puudub kaitsekiiver.

Eesmärk ei ole kedagi karistada, vaid veelkord meelde tuletada reegleid ja seda ennekõike turvalisuse tagamiseks.

Samuti on politsei alustanud loengutega koolides, kus toimuvad samasisulised teemakäsitlused. Lastele selgitatakse veelkord ohutut liiklemist. Tehniliselt sõidukorras jalgratta peavad tagama vanemad, kes enda lapsed hommikul kooli saadavad.

Kui on küsimusi,  vastan meeleldi.

Loe lisaks: http://www.liikluskasvatus.ee/

Lugupidamisega