ÜLDINFO // ÕPPETÖÖ // KONTAKT // AJALUGU // DOKUMENDID // KOOLIPERE // LINNUTAJA HOONE (lasteaed) // HUVITEGEVUS // HOOLEKOGU // ÕPILASESINDUS // PILDID // ÜRITUSED // ÕNNITLEME // COMENIUS // NÄDALA MENÜÜ // TERVISEEDENDUS // SPORT // LINGID // ARHIIV // OSALE KONKURSIL // JÄRELVALVE //

VISIOON, MISSIOON
ÕPPEAASTA EESMÄRGID 2017-2018
TUNNIPLAAN
TRIMESTRID 2017/2018
TRIMESTRID 2016/2017
TUBLID ÕPPURID 16/17 trimestritel
LÕPUEKSAMID JA TASEMETÖÖD 2017/2018
TASEMETÖÖD JA LÕPUEKSAMID 2016/2017
KOOLIVAHEAJAD 2016/2017
KOOLIVAHEAJAD 2017/2018
OLÜMPIAADIDE,VIKTORIINIDE PARIMAID TULEMUSI 2016/17
JÄRELAITAMINE 2017/2018
OLÜMPIAADIDE,VIKTORIINIDE PARIMAD TULEMUSED 15/16
PIKAPÄEVARÜHMA TÖÖKORRALDUS JA PÄEVAKAVA
ARENGUVESTLUSE KORRALDAMISE TINGIMUSED JA KORD
SÕPRUSKOOL
MEIE TUBLIMAD AASTATE LÕIKES
AUTAHVEL
1. KLASSI ASTUJALE VAJAMINEVAD KOOLITARBED
KOOLILAUL


TUBLID ÕPPURID 16/17 trimestritel

2016/2017 õppeaasta II trimestril õppisid ainult hindele "5"

I klass             - Sädeli Laurikainen, Greete Põder, Annamai Sepper, Ken-Martti     Viitak;

II klass           - Lenna Mägi, Kerttu Põder, Triin Urvik;

III klass          - Alo Lauringson, Liisi Orumaa, Kristeli Paju, Maili Patrikats, Robin Pootsik; Maksim Vjalov;

IV klass          - Inga Juvanen, Kaisa Kõre; Joosep Sepper;

Vklass             - Liisi Lindsalu;

VI klass          - Cätryn Carolina Viitak, Kaarel Välb;

Hindele  „4“ ja „5” õppisid:

I klass             - Aleksander Akinin; Mikk Allika, Magnus Jõgi, Sten-Timmu Kattel, Triin Krüüts, Emilia Pank, Oliver Schasmin;

II klass           - Ragnar Luha;

III klass          - Izabel Borovkov, Diana Jaanoja, Tormis Koppa, Timo Krüüts, Sandra Pariis, Liis Reitel, Lilian Sild;

IV klass          - Eerik Laurikainen,  Tauri Traks, Timo Vare;

V klass            - Karol Kattel, Raili Kängsepp, Marite Manglus, Renar Mägi, Kaisa Neimann, Sirli Pärn, Egel-Emilie Tooming, Egle Vaganova;

VI klass          - Marili Aru, Kardo Sild;

VII klass         - Hedy-Liis Klaos, Tõnis Käär, Helar Pärna, Liis Urvik, Anette Välb;

VIII klass       - Teele Olgo, Kris Urvik;

IX klass          - Kadi Kask, Breit Pross.

2016/2017 õppeaasta I trimestril õppisid ainult hindele „5”:

II klass           - Lenna Mägi, Kerttu Põder, Triin Urvik;

III klass          - Tormis Koppa;  Kristeli Paju, Maili Patrikats, Robin Pootsik;

IV klass          - Inga Juvanen, Kaisa Kõre;

Vklass             - Liisi Lindsalu, Egel-Emilie Tooming, Egle Vaganova;

VI klass          - Marili Aru, Cätryn Carolina Viitak, Kaarel Välb;

VII klass        - Helar Pärna;

VIII klass       - Teele Olgo.

Hindele  „4“ ja „5” õppisid:

II klass           - Reimo Jõuram, Juss Lorenz, Ragnar Luha, Alf Daniel Palmiste;

III klass          Izabel Borovkov, Diana Jaanoja, Alo Lauringson, Helena-Claudia Maasing, Sandra Pariis, Liis Reitel, Lilian Sild;

IV klass          - Magnar Luha, Eerik Laurikainen, Kevin Liiv, Joosep Sepper, Pilleriin Schasmin, Tauri Traks, Timo Vare;

V klass            - Sirli Pärn, Karol Kattel, Kaisa Neimann, Renar Mägi, Marite Manglus, Raili Kängsepp;

VI klass          - Eva-Liisa Enumäe, Kardo Sild;

VII klass        - Hedy-Liis Klaos, Tõnis Käär, Liis Urvik, Anette Välb;

VIII klass       - Kris Urvik;

IX klass          - Hanna Hanst, Kadi Kask; Marvin Ojasalu; Breit Pross.