ÜLDINFO // ÕPPETÖÖ // KONTAKT // AJALUGU // DOKUMENDID // KOOLIPERE // LINNUTAJA HOONE (lasteaed) // HUVITEGEVUS // HOOLEKOGU // ÕPILASESINDUS // PILDID // ÜRITUSED // ÕNNITLEME // COMENIUS // NÄDALA MENÜÜ // TERVISEEDENDUS // SPORT // LINGID // ARHIIV // OSALE KONKURSIL // JÄRELVALVE //

ÜRITUSED 2015
LIIKUMISNÄDAL 2015
ÜRITUSED 2014
ÜLDTÖÖPLAAN 2014/15
ÜRITUSED 2013
PARIMAD ÕPPURID 2013/14
OLÜMPIAADIDE,VIKTORIINIDE PARIMAD 2013/14
ÜRITUSED 2011
KOOLILEHT
PILDID
ÜRITUSED 2012
RINGIDE TEGEVUS 2013/14
RINGIDE TEGEVUS 2012/2013
EUROOPA TEGI TORMAS KOOLI
EUROOPA LIIDU POOLT TOETATD TÄIENDKOOLITUSE BLOGI
FOTO-JA VIDEOKONKURSS
TRIMESTRID 2014/15
2014-15 ÕPPEAASTA EESMÄRGID
KOOLIVAHEAJAD 2014/15
OLÜMPIAADIDE/VIKTORIINIDE/KONKURSSIDE PARIMAD 2014/15
JÄRELEAITAMINE 2014/15
TASEMETÖÖD JA LÕPUEKSAMID 2014/15
PARIMAD EMAKEELE TUNDJAD 14/15
2014/15 Õ-A PARIMAD ÕPPURID
ÕUESÕPPEPÄEVAD 4.-5.09.14
COMENIUS


ÜRITUSED 2015

JAANUAR 2015
12.01.15 Klassidevaheline Soome-teemaline viktoriin
23.-24.01.15 Luulepäevad Jõgeval 4.- 9.kl OFF
24.01.15 Keemiaolümpiaad Jõgeval
30.-31.01.15 Teenifest Laulasmaal
29.01.15 Miniliiga võrkpall T + P Tormas
29.01.15 I klassil 100 päeva koolis.( Külastavad Torma Lasteaeda). Klassiõhtu
30.01.15 "Tähelepanu, start" I etapp Tormas
VEEBRUAR 2015
02.02.15 Muusikaviktoriin
02.02.15 Vilistlased koolis oma praegust kooli  tutvustamas
03.02.15 Hoolekogu kell 17.00
05.02.15 T - kooliliiga võrkpallis Tormas
06.02.15 Eesti keele olümpiaad Jõgeval
09.-13.02.15 Sõbranädal
10.02.15 I klass Nukuteatris "Klaabu" etendus + ekskursioon
11.02.15 Suusabuss koolis
12.02.15 Hoolekogu koolitus kell 17-21
13.02.15 Sõbrapäeva pidu
13.02.15 8.-9. klassidele alkoholi ja narkootikumide küsitlusuuring
16.02.15 "Tagasi kooli" külaline 7. klassis (vilistlane Ü.Soodla)
18.02.15 Mustvee VG esindaja koolis
19.02.15 Suusatamise noorte MV Kuremaal
20.02.15 rahvastepall III klass T + P Põltsamaal
20.02.15 Sportland 3x3 poiste korvpalli maakondlik võistlus Tormas
23.02.15 Vabariigi 97. aastapäeva aktus Rahvamajas
25.02.15 Jõgevamaa G esindaja koolis
27.02.15 Vilistlane H.-L. Põllu tutvustamas Noarootsi Gümnaasiumi
MÄRTS 2015
05.03.15 9. klassi lastevanemate koosolek
05.03.15 Rahvastepall III klass T+P Põltsamaal
05.03.15 7. klass Pala 7. klassiga sõpruskohtumisel Palal
06.03.15 Tähelepanu, start II etapp Tabiveres
06.03.15 Muusikastiilid kell 12.30  (muusikapäev)   - jäi ära
07.03.15 V. Mõtte mälestusturniir võrkpallis
13.03.15 Koolikontsert - kooli sünnipäeva aktus. Vanemad koolis
12.-13.03.15 Vabariigi põhikoolide P korvpall Tormas
19.03.15 Põltsamaal teatris
23.03.15 Noorte infoportaali käivitamisest 8.30, VII-IX kl.
26.03.15 T võrkpall Tormas
26.03.15 1. klass raamatukogus
26.03.16 Känguru võistlus
27.03.15 Inglise keele olümpiaad Jõgeval
30.03.15 7. klass Mustvees kinos "Vehkleja"
31.03.15

Klasside koosolekud 17.00 - 17.30

Lastevanemate koosolek kell 18.00

APRILL 2015
01.04.15 "Tähelepanu, start" poolfinaal Paides
02.04.15 Pildistamine
02.04.15 2. klass raamatukogus
02.04.15 5. klassi klassiõhtu
07.04.15 MINI T võrkpall Rakveres
07.04.15 3+3 korvpall Pärnus
08.04.15 Inimeseõpetuse olümpiaad veebis V-VIII kl
08.04.15 Muusikastiilid
08.04.15 Koolisisene koolitus 14.15
09.04.15 Pranglimise finaal koolis
09.04.15 Jalgpallitund
10.04.15 Jakobsoni kõnevõistlus kell 11.00
10.04.15 Jõgevamaa MV Mini korvpallis Tormas
10.04.15 Pranglimise maakondlik finaal (viievõistlus) Põltsamaa ÜG
13.04.15 Kooli hoolekogu koosolek kell 17.00
14.04.15 Õpilaste ja õpetajate võrkpall
14.04.15 Külas Kaidi Forostovets - esmaabi
15.04.15 Jõgevamaa Mini korvpall Tormas
16.04.15 Saksa keele olümpiaad Jõgeval
17.04.15 Haridusvõrgu ruumi- ja tasuvusanalüüs Torma VV kell 13.00
17.04.15 Loovtöö Ekke Tõnissoo ja Kert Kalm - poiste korvpall
20.04.15 K. Jaanimägi "Töötuba noortele" ( 8.kl)
20.04.15 1.-3. kl Päästeametis - Mustvees
22.04.15 2. ja 4. klass Viljandis teatris
21.04.15 Loovtöö Ants Jõessar (I-IV kl teatevõistlus)
23.04.15 Konverents "Vändra ja Kurgja esmamainimisest 500 aastat" Kurgjal
23.04.15 Veteranide päev: 7.-8.kl kohtuvad 1 tunni ajal A. Annokiga
23.04.15 Jüriööjooks
23.04.15 Kõnnu ausamba koristus
24.04.15 Jõgevamaa MV korvpallis - II-IV kl ja B poisid
27.04.15 Võõrkeelte päeva tähistamine
29.04.15 Ajalooteemaline mälumäng Jõgevamaa G
30.04.15 5. klass Tallinnas (nukumuuseum, Vanalinn....)
MAI 2015
11.05.15 Matemaatika proovieksam
06.05.15 Jooksukross
07.05.15 Eesti keele proovieksam
08.05.15 5. klassi koolisisene tasemetöö matemaatikas
09.05.15 "Tähelepanu, start" finaal Jüris
12.05.15 4. klassi koolisisene tasemetöö eesti keeles
12.05.15 6. klassi tasemetöö eesti keeles
12.05.15 Kevadpidu kooli saalis kell 18.00
13,05.15 3. klassi tasemetöö eesti keeles
14.05.15 6. klassi tasemetöö matemaatikas
14.05.15 Valla koolide spordipäev
15.05.15 7. klassi kohtumisõhtu Pala kooli 7. klassiga
18.05.15 KEAT-i orienteerumiskoolitus Kuremaal
19.05.15 Jõgevamaa MV kergejõustikus
19.05.15 3. klassi tasemetöö matemaatikas
19.-21.05.15 Loovtööde kaitsmised
20.05.15 6. klassi tasemetöö (valik)
21.05.15 Hoolekogu + õpetajad kell 17.00
21.05.15 7. klassi koolisisene tasemetöö inimeseõpetuses ja inglise keeles
21.05.15 Päästeameti õppus VI ja KEAT
22.05.15 TUTIPÄEV
23.05.15 Maakonna laulu- ja tantsupidu
25.05.15 Adam Jakobsoni kivile uus plaat
26.05.15 Euroliidu orienteerumismäng Sadalas (6.-7.klass)
27.05.15 1. - 4. klassid ekskursioonil Lääne-Virumaal
28.05.15 Olümpiaadivõitjate austamine Puurmanis
28.05.15 I-V klass ekskursioonil Torma POÜ laudas
28.-29.05.15 KEAT- i laager Kuremaal
29.05.15 Torma valla II laste kevadjooks
JUUNI 2015
01.06.15 Eesti keele lõpueksam
02.06.15 6.-7.klass ekskursioonil Põhja-Eestis
02.06.15 3. klassi klassiõhtu
03.06.15 Kooli lõpuaktus, tublimatele lastele vallavanema vastuvõtt
04.06.15 8. klass ekskursioonil Lõuna-Eestis
04.-05.06.15 Tenniselaager
05.06.15 Matemaatika lõpueksam
10.06.15 Valikaine lõpueksam
11.06.15 Õppenõukogu
13.06.15 Lõpuaktus kell 16.00
AUGUST 2015
24.08.15 Õppenõukogu

     25.08.15

Õpetajate plenaaristung ja ainesektsioonide koosolekud
 28.08.15 Õppenõukogu
SEPTEMBER 2015
01.09.15 Tarkusepäev
08.09.15 7.,8. 9. klass Tallinnas
07.-11.09.15

Liikumisnädal (vt TEATED-LIIKUMISNÄDAL)

17.09.15 Kergejõustiku 4-võistlus Tabiveres
23.09.15 Sügiskross Kuremaal
30.09.15 1. klass Palamusel
OKTOOBER 2015
01.10.15 3.-4. klass Tartus Loodusmuuseumis
01.10.15 Rajaleidja loeng  8.-9. klassile
02.10.15 Õpetajate päev
05.10.15 Hoolekogu koosolek kell 17.00
06.10.15 1. ja 2. klass Tallinnas loomaaias
06.10.15 7.-9- klassid kohtumas Jõgevamaa ettevõtjatega
07.10.15 "Kas tunned maad?" Torma Rahvamajas kell 11.30
12.10.15 4.-5. klass "Veetarga retk"  L-Virumaal
12.10.15 9. klass õppekäigul Torma-Rahuorg-Vanamõisa-Torma
13.10.15 9. klass Kääpal Kalevipoja muuseumis
15.10.15 1.-2. klass Tartus Loodusmuuseumis
15.10.15 5. klassi klassiõhtu
NOVEMBER 2015
04.11.15 Pildistamine autahvile 9.15
04.11.15 Lastevanemate üldkoosolek kell 18.00
12.11.15 4.- 5. kl rahvastepall Tormas
14.11.15 7.,8.,9. kl teatris
17.11.15 Algklasside õpetajad lasteaias
18.11.15 Loodusainete päev Mustvees
18.11.15 3. kl klassiõhtu
24.11.15 Keskkonnaviktoriin Jõgeval
26.11.15 Karneval
27.11.15 4.-5. kl piirkondlik rahvastepall Viljandis
30.11.15 I Advendi hommik
DETSEMBER 2015
01.12.15 6. kl Avinurmes Elulaadikeskuses
02.12.15 Tähelepanu, start I etapp Põltsamaal
02.12.15 1. kl metsas
 07.12.15 1.- 4. kl Avinurmes Elulaadikeskuses
07.12.15 Helkuri viktoriin 5.-9.kl
07.12.15 9. kl piparkooke valmistamas
08.12.15 Roomajad 
09.12.15 8. ja 9. klass Riigikogus
10.12.15 1.- 4.kl helkuri viktoriin
10.12.15 Antidopingu loeng
11.12.15 Geograafiaolümpiaad Jõgeval
14.12.15 Advendihommik
14.12.15 7. kl piparkooke valmistamas
14.12.15 Soome teemaline viktoriin
14.12.15 4. kl raamatukogus
15.12.15 5. kl piparkooke valmistamas
16.12.15 3. kl piparkooke valmistamas
16.12.15 6. kl klassiõhtu
17.12.15 1. kl piparkooke valmistamas
17.12.15 4. kl köögis
17.12.15 6. kl piparkooke valmistamas
18.12.15 2. kl piparkooke küpsetamas
21.12.15 4. kl topiseid vaatamas
 22.12.15 Jõulupidu kell 13.00 kooli saalis