ÜLDINFO // ÕPPETÖÖ // KONTAKT // AJALUGU // DOKUMENDID // KOOLIPERE // LINNUTAJA HOONE (lasteaed) // HUVITEGEVUS // HOOLEKOGU // ÕPILASESINDUS // PILDID // ÜRITUSED // ÕNNITLEME // COMENIUS // NÄDALA MENÜÜ // TERVISEEDENDUS // SPORT // LINGID // ARHIIV // OSALE KONKURSIL // JÄRELVALVE //

2017/2018 parimaid tulemusi
2016/2017 PARIMAID TULEMUSI
2015/2016 PARIMAID TULEMUSI
2014/2015 PARIMAID TULEMUSI
STAADIONI REKORDID
KOOLI REKORDID
REKORDID LÄBI AEGADE
SPORDIHOONE KASUTAMISE KORD
2013/2014 PARIMAID TULEMUSI
TÄHELAPANU,START POOLFINAAL 2014


2016/2017 PARIMAID TULEMUSI

Noorte kergejõustiku 4-võistlus:

I koht - Holger Laul, 7. kl

4. koht - Marite Manglus, 5. kl; Kert Pärn, 7. kl,  

5. koht - Kadi Kask, 9. kl 

6. koht - Henrik Sass,5 kl; Breit Pross, 9. kl 

Koolinoorte sügiskross:

II koht - Henrik Sass, 5 kl 

III koht - Ragnar Lehtsalu, 6. kl 

5. koht - Pille-Riin Akinina, 8.kl

6. koht Kris Urvik, 8.kl

4.-5. klasside rahvastepall 20.10.2016 Tormas

I koht - tüdrukud - Kaisa Neimann, Marite Manglus, Liisi Lindsalu, Liisi Kostousova, Karol Kattel, Evelin Karu, Egel-Emilie Tooming, Sirli Pärn

II koht - poisid - Renar Mägi, Markus Lehtjõe, Rauno Lehtsalu, Henrik Sass, Andro Schasmin, Tauri Traks, Kevin Liiv, Magnar Luha.

4.-5. klasside rahvastepall Abja - Paluojal

III koht - tüdrukud - Kaisa Neimann, Marite Manglus, Liisi Lindsalu, Liisi Kostousova, Karol Kattel, Evelin Karu, Egel-Emilie Tooming, Sirli Pärn. 

4. koht - poisid - Renar Mägi, Markus Lehtjõe, Rauno Lehtsalu, Henrik Sass, Andro Schasmin, Tauri Traks, Kevin Liiv, Magnar Luha.

Eesti MV I etapp U-14 T Rakveres

II koht - tüdrukud - Marili Aru, Evellin Karu, Kaisa Neimann. Marite Manglus, Liisi Lindsalu, Egel-Emilie Tooming

Venemaa rahvusvaheline korvpalliturniir Velikije Lukis

II koht -  Kaarel Välb, Kert Pärn, Ragnar Lehtsalu, Andreas Sass, Andreas Aru, Renar Mägi

Sportland 3x3 korvpallisari

I koht - 4.-5. kl poisid - Renar Mägi, Rauno Lehtsalu, Henrik Sass, Eerik Laurikainen

I koht - 6.-7. kl poisid - Holger Laul, Andreas Sass, Kaarel Välb, Rasmus Häälme

II koht - 6.-7. kl poisid - Kert Pärn, Ragnar Lehtsalu, Arno Kask, Andreas Aru

4. koht - 4.-5. kl poisid - Tauri Traks, Joosep Sepper, Kevin Liiv, Timo Vare

Võrkpalli Miniliiga Jõgevamaal 2017

I koht - Kaisa Neimann, Evelin Karu, Marite Manglus, Marili Aru, Egel-Emilie Tooming, Karol Kattel, Liisi Lindsalu

 Jõgevamaa noorte ujumise meistrivõistlused

III koht - Liis Reitel 

Jõgevamaa noorte võrkpalli meistrivõistlused - Tormas  16.03.2017

U - 14 T

Jõgeva maakonnas I koht, Miniliiga Ida- Regioonis II koht, EMV Ida regiooni II ja III koht. - Kaisa Neimann, Evelin Karu, Marite Manglus, Marili Aru, egel-Emilie Tooming, Liisi Lindsalu, Karol Kattel

Jõgeva makonnas II võistkond III koht -

U-16 T Eesti karikavõistlustel

U - 18 T Jõgevamaa MV III koht

Anette Välb, Evelin Karu, Hanna Hanst, Teele Olgo, Liis Urvik, Kadi Kask, Marite Manglus, Kaisa Neimann, Marili Aru.

Maapõhikoolide korvpalli meistrid

Esireas vasakult: Kaarel Välb, Andreas Sass, Kert Pärn, Holger Laul,

Tagareas paremalt Erki Urvik, Kris Urvik, Breit Prss,Rasmus Häälme, Arno Kask, treener Andreas Annok.

Sportland 3 x 3 korvpalliliiga võitja

Joosep Sepper, Henrik Sass, Rauno Lehtsalu, Renar Mägi.

Jõgevamaa meistrid korvpallis 2017 noorte klassis

Vasakult: Ragnar Lehtsalu, Kaarel Välb, Rasmus Häälme, Holger Laul, Andreas Aru, Andreas Sass ja treener Andres Annok

Koolinoorte kevadjooksukrossi MV

I koht - Andeas Sass, Chrostofer-Rene Sepp

III koht - Teele Olgo, Kris Urvik

"Tähelepanu, start" finaal Tartus

III koht - Triin Urvik, Lenna Mägi, Greete Põder, Ragnar Luha, Reimo Jõuram, Meelis Kostousov, Maili Patrikats, Izabel Borovkov, Liis Reitel, Maksim Vjalov, Robin Pootsik, Pilleriin Schasmin, Kaisa Kõre, Magnar Luha, Tauri Traks, Kevin Liiv, Marite Manglus, Karol Kattel, Evelin Karu, Renar Mägi, Markus Lehtjõe, Andro Schasmin .

U - 12 T Eesti MV võrkpallis

II koht - I etapp Tormas 

I koht - II etapp Rakveres

Esireas vasakult (Ketlin Kõre-järelkasv), Kaisa Kõre, Lilian Sild, Izabel Borovkov

Tagareas vasakult treener Aarne Neimann, Triin Urvik, Pilleriin Schasmin, Liisi Orumaa, Inga Juvanen.