TÖÖPAKKUMINE
INFO LAPSEVANEMATELE
VÄHEMPAKKUMINE TÖÖTLEMATA

KIK-i PROJEKT 2015/16

Torma koolilaste tegevustest toredatel õppepäevadel KIK-i projektist saadud rahastusele:

Fotod: Silvia Pihu

8. september 2015 Tallinnas

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Tartu Loodusmuuseum ja Selli Loodusrada

Fotod: Katrin Paju

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

"Puhta vee teemapark"

Fotor: Kädi Koppel

1. oktoobril 2015 Tartu Loodusmuuseumis õppeprogrammis "Vee-elustik" aadressil:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Meie käisime Taevaskojas

C.R.Jakobsoni nim Torma Põhikooli 3.-4. klassi õpilased  käisid  19. mail 2016 õppekäigul Taevaskojas. See on paik, kus on erinevaid koopaid, kõrgendikke ja teisigi huvitavaid kohti. Kõrgemad kohad olid värvirikkad ja neile oli joonistatud igasuguseid kujundeid. Mulle endale meeldis kõik, mis üldse meeldida sai.

Taevaskojas oli peale koobaste, kõrgendike ka palju muud: näiteks värske õhk, lindude laul ja oja vulin. Me uurisime seal putukaid, puid, taimi ja täitsime töölehti. Selleks, et keegi seal ära ei väsiks, siis me mängisime huvitavaid mänge ja jagasime oma mõtteid.

Ma loodan, et kõigile meeldis Taevaskojas käik ja nad nautisid seda päeva.

Arvan, et kõigil on Taevaskoda veel meeles, sest see oli ka minu kooli parim päev.

Kaisa Kõre

3. klassi õpilane